BankalarKredi Kartı

Taraftar Kartı Veren Bankalar

Bankaların sunmuş olduğu ürünler arasında dikkat çekmeyi en çok başaranlar arasında nitekim spor kulüpleri gelmektedir. Milyonlarca taraftarı olan spor kulüplerindeki potansiyeli kullanmayı bilen ve fırsata çeviren bankalar, “Taraftar Kart” olarak yeni kart hizmeti başlatmıştır. Bu kartların en belirgin özelliği çeşitli imkân ve faydalarının yanı sıra her harcamada spor kulüplerine destek verebilme olanağının olmasıdır.

Birçok bankada, birçok spor kulübü ve takım için taraftar kart hizmeti sunulmaktadır. Aslında bu kartlar normal hesap kartı mantığında olup, tasarımları ilgili kulüplere göre düzenlenmekte ve ilaveten birkaç kampanya dâhilinde sunulmaktadır. Kişinin tuttuğu takıma hem manevi, hem de maddi destek sunma olanağına sahip olduğu kart türüdür. En nihaî avantajları arasında ilgili spor kulübüne maddi kazan sağlamasının yanı sıra, tutulan takımın antrenman ve etkinliklerine katılabilme, hediye maç bileti kazanma, futbolcular tarafından imzalı forma ve top alabilme, kulübün lisanslı ürünlerinden hediyeler kazanabilme gibi birçok imkân bulunuyor.

Kulüp (Taraftar) Kartı sunan başlıca bankalar Vakıfbank ve Denizbank’tır.

Vakıfbank’ın sunduğu taraftar kart kulüpleri; Beşiktaş, Fenerbahçe, Gaziantep spor, Galatasaray ve Trabzonspor’dur.

Denizbank’ın sunduğu taraftar kart kulüpleri; Eskişehirspor, Çaykur Rizespor, Fenerbahçe, Mersin İdman Yurdu, Orduspor, Bursaspor, Manchester United, Trabzonspor, Karşıyakaspor, Konyaspor, Akhisarspor, Şanlıurfaspor, Beşiktaş, Göztepe, Kayseri Erciyesspor, Galatasaray, Kasımpaşaspor ve Denizlispor’dur.

Bu bankaların dışında yakın zamanda İşbankası; Sivasspor, Banvit, Samsunspor, Bursaspor, Sarıyer Spor Kulübü için de taraftar kart olanağı başlatmıştır.

Fenerbahçe spor kulübüne dair taraftar kart veren bankalar; Denizbank, Yapı Kredi Bankası, Garanti Bankası – Bonus, Finans Bankası – Cardfinans’tır.

Tavsiye: Bonus Kart avantajları diğer kredi kartlarına nazaran Türkiye’de daha geniş olanaklara sahip gibidir. Bu nedenle Bonus kart üzenlikli taraftar kart alınması daha uygun görülmektedir.

Bizi Takip Edin !
Etiket

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir