ŞekerbankBanka Kredileri

Şekerbank Kredi Faiz Oranları 2019

1953’te kurulan Şekerbank, uygun faiz imkanları ve cezbeden kampanyaları ile tüketicilere kredi imkanı sunuyor.

Bankaların kredi faiz oranlarını araştırarak, sizin için en uygun faiz oranıyla kredi veren bankadan, kredinizi çekebilirsiniz.

Şekerbank Kredi Faiz Oranları

Kredi başvurusunda bulunmadan önce tüketiciler bankaların faiz oranları ve vade sürelerini öğrenmek ister. Türkiye’de faaliyet gösteren köklü bankalar arasında yer alan Şekerbank, daha uygun faiz oranı sunan bir bankadır. İhtiyaç, taşıt ve konut kredisi çekmek isteyen vatandaşlarımız, Şekerbank faiz oranları ve vadelerini inceleyebilirler.

Cebinizden neden fazla faiz parası çıksın öyle değil mi? Şekerbank’ın uygun faiz oranlarından yararlanabilirsiniz.

Şekerbank İhtiyaç Kredisi Faiz Oranları 2019

Evinizin bir eşyasını değiştirmek, bozulan bir beyaz eşyayı yenilemek veya seyahate çıkmak, çocuğunuzun okul giderlerini karşılamak ya da aklınıza gelebilecek her türlü nakit ihtiyaçlarınızı karşılamak için Şekerbank ihtiyaç kredisinden faydalanabilirsiniz.

Uygun faiz oranı ve kampanyaları öğrenerek Şekerbank şubelerinden başvurunuzu kolaylıkla yapabilirsiniz. Şekerbank’ın düşük faiziyle sizler de ihtiyaç kredisi kullanabilir, nakit para ile tüm ihtiyacınızı karşılayabilirsiniz.

Şekerbank Konut Kredisi Faiz Oranları 2019

Artık kira ödemekten bıktıysanız yerleşik bir düzeniniz olsun kira öder gibi bir eviniz olsun istiyorsanız, Şekerbank’ın bu kredisini kullanarak bir ev sahibi olabilirsiniz. Şekerbank’ın uygun faiz oranları ile bütçenize en uygun ödeme planını oluşturabilirsiniz. Uygun faiz fırsatlarından yararlanabilirsiniz. Satın almak istediğiniz evin ekspertiz değerinin % 80’ine kadar kredi Şekerbank’tan kredi çekebilirsiniz. Şekerbank konut kredisi başvurusunda kefil şartı yoktur. Banka duruma göre gerekli görürse sizden kefil isteyebilmektedir. %2,29 faiz oranı ve 120 ay vade seçeneği ile kolaylıkla kredi çekebilirsiniz.

Şekerbank Taşıt Kredisi Faiz Oranları 2019

Günümüzde araba artık bir lüks değil bir ihtiyaç haline geldi. Hala bir çok şehrin ulaşımı saatlik periyotlarla yapıldığından şahsi kullanımlara özel bir araç sahibi olmak tüm vatandaşlar için çok önemlidir. Sıfır ya da 2. El bir otomobil satın almayı istiyorsanız, Şekerbank taşıt kredisinden siz de yararlanabilirsiniz. Şekerbank taşıt kredisinde sizler için 48 aya kadar varan vade seçeneğinden yararlanabilirsiniz.

Teminat olarak satın aldığınız aracın ipoteği bankanız için yeter.

El bir otomobil almayı düşünüyorsanız , 15 yaşa kadar tüm otomobiller kredilendirilir. 0 km araçlar, 100.000 TL’ye varan kısmı için % 70, 100.000 TL’yi aşan kısmı için ise % 50 oranında kredilendiriliyor.

Şekerbank konut kredisinde olduğu bu başvuruda da kefil şartı aramaz. Lakin, banka ihtiyaç görür ise o zaman kefil temin etmenizi ister. % 2,29 faiz oranı ve 48 ay faiz seçeneği ile Şekerbank Taşıt Kredisini tercih edebilirsiniz.

Bizi Takip Edin !

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir