BankalarŞekerbank

Şekerbank Hoşgeldin Faizli Gece Gündüz Hesabı

Şekerbank’ın müşterilerine sunduğu gece gündüz hesabı ile istediğiniz zaman paranızı yatırabilir ve vadenizi beklemek zorunda kalmadan da paranızı istediğiniz zaman çekebilirsiniz. Ayrıca paranızı vadenizi bozma derdi olmadan da çekebilirsiniz. Gece gündüz hesabının bir diğer özelliği ise tüm ödemelerinizi, faturalarınızı bu hesaptan otomatik talimatlar ile de yapabilirsiniz.

Şekerbank Gece Gündüz Hesabının Avantajları

  • Şekerbank hoşgeldin faizleri yaklaşık olarak 90 gün boyunca uygulanmaktadır. 90 gün sonrasında ise normal faiz oranları uygulanmaktadır.
  • Istediğiniz her para birimi için Euro, TL veya dolar şeklinde istediğiniz para birimi için ayrı ayrı hesap açabilirsiniz.
  • Şekerbankta faizler günlük olarak hesaplanmaktadır. Orda biriken paranızı vadenizi bozmadan istediğiniz şekilde çekebilirsiniz.
  • Gece gündüz hesabının bir diğer avantajı ise bu hesaptan tüm para transferlerinizi veya fatura ödemelerinizi yapabilirsiniz.
  • Hesabızı ilk açtığınız zaman şekerbankın hoşgeldin faizi kapsamında olan tanışma faiz oranından yaralanabilirsiniz.

Şekerbank Gece Gündüz Hesabı Nasıl Açılır?

Şekerbank gece gündüz hesabını açmak oldukça kolaydır. Gece gündüz hesabını açmanın bir çok yolları vardır. Bunlardan birtanesi de size en yakın şubeye giderek banka personellerine gece gündüz hesabını açmayı bildirerek bu hesabı açabilirsiniz. Eğer size yakın şube yoksa diğer yolları da kullanabilrsiniz. Internet bankacılığı veya şekerbankın müşteri hizmetlerini de arayarak gece gündüz hesabını açabilmektesiniz. Hesabınızı açtıktan sonra bilmeniz gereken bir diğer konuysa, hesabınızda en az 2.000 TL  ya da en fazla 250.000 TL bulundurabilirsiniz. Böylece hesabınızda faizin işlenmesi daha fazla olmasıyla sizde birikimizi iyi bir şekilde değerlendirebilirsiniz.

Gece Gündüz Hesabı’nın Özellikleri

  • Gece gündüz hesabınıza istediğiniz zaman para yatırabiliyor, istediğiniz zaman da para çekebiliyorsunuz.
  • Tek bir para birimi için tek bir hesap açabilirsiniz.
  • Gece gündüz hesabı için faiz oranları yalnızca hafta içi 17:00’a kadar uygulanmaktadır. Bunun dışında hafta sonları faiz oranları uygulanmaz.
  • Hesabınızda para olmasa bile şeker bank gece gündüz hesabı açabilmektesiniz. Eğer faizin daha hızlı ve daha iyi işlemesini istiyorsanız hesabınıza para yatırarak da açabilirsiniz.
  • Vadeli bir hesap açıyorsanız en fazla limitiniz 250.000 TL ile 500.000 TL arasındadır.

Bizi Takip Edin !
Etiket

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir