ŞekerbankBankalar

Şekerbank Çalışma Saatleri

1953 yılından bu yana Türkiye’nin Anadolu kökenli bankası olarak faaliyet gösteren Şekerbank, Pancar Kooperatifleri olarak kurulmuştur. Eskişehir’de kurulan ve 1956 senesinde Ankara’ya taşınarak Şekerbank adıyla bankacılık sektörüne başlayan kuruluş, Türkiye’nin en değerli bankalarından biridir.

2019 Şekerbank çalışma saatleri, bankacılık sistemleri dahilinde belirleniyor. Haftanın 5 günü banka şubelerinden hizmet veren Şekerbank, hafta sonları şubelerden hizmet vermemektedir.

Şekerbank 2019 Çalışma Günleri

Hafta içi her gün tüm şubelerden hizmet veren Şekerbank; 09:00 ile 17:00 saatleri arasında faaliyet gösteriyor. Öğle saatlerinde 1 saat boyunca kapalı olan banka 12:30 ile 13:30 arasında kapalıdır.

Şekerbank’ın yanı sıra pek çok iştiraki bulunan kuruluş; Şeker Yatırım, Şeker Factoring, Şeker Leasing, Şekerbank Kıbrıs Ltd. Şeker Finans ve Şekerbank International Banking Unit Ltd. kuruluşlarıyla da finansal alanda başarılı hizmetler sunmaktadır. Diğer kuruluşların çalışma saatlerinde farklılık olabilmektedir.

Şekerbank Kesintisiz İletişim Hattı

Tüm bankacılık hizmetlerinin sunulduğu Şekerbank çağrı merkezleri, telefon bankacılığı sistemleriyle faaliyet gösteriyor. 7 gün 24 saat kesintisiz iletiş sağlanabilen Şekerbank müşteri hizmetleri; 0850 222 78 78 numaralı hatlardan bankacılık işlemleri sunuyor.

Günün her saati erişim olanağı ile banka şubelerinin kapalı olduğu saatlerde, işlem sağlanabilir. Bireysel ve kurumsal bankacılık hizmetlerinin yanı sıra KOBI, Esnaf/ işletme gibi alanlarda telefon bankacılığı ile hizmet veriliyor.

Şekerbank Kesintisiz Erişim Sistemi

www.sekerbank.com.tr web adresi üzerinden 7/24 kesintisiz bankacılık sistemleri sunuluyor. Hem İnternet Şubesi sistemi hem mobil bankacılık sistemleri ile faaliyet sunan Şekerbank, tüm bankacılık hizmetleri için kesintisiz çalışma saatleri sunuyor.

Dijital bankacılık sistemleri ile kredi kartı ödemelerinden fatura ödemelerine, hesap işlemlerinden başvuru işlemlerinde dek pek çok bankacılık işlemi dijital menülerden yapılabilmektedir.

Şekerbank Tarım Bankacılığı sisteminde; Hasat Kart, Hasat POS, Şekerbank TMO Kart işlemlerinin yanı sıra tarımsal işletme kredileri ve tarımsal yatırım kredileri gibi işlemler için hem banka şubelerinden hem dijital bankacılık sistemlerinden hizmet veriyor.

Şekerbank ATM Çalışma Saatleri

Banka şubelerinin kapalı olduğu saatlerde veya açık olduğu saatlerde fark etmeksizin, Şekerbank ATM’lerinden bankacılık işlemleri yapılabilir. Fatura işlemleri, EFT ve havale işlemleri, döviz transfer- yatırım veya bozdurma işlemleri, kredi ve kredi kartı başvuru işlemlerii gibi pek çok bireysel bankacılık işlemleri ATM’lerden yapılabilir.

Esnaf ve KOBI bankacılık işlemleri, tarım bankacılığı işlemleri için 7 gün ve 24 saat Şekerbank ATM’lerinden hizmet veriliyor.

Şekerbank İletişim

Yurtiçinden tüm aramalar için Şekerbank müşteri temsil sistemi 0850 222 7878 numarasından hizmet veriyor. Bankanın resmi internet sistemine giriş yaparak genel müdürlük veya şubelerin adres ve iletişim bilgilerini inceleyebilirsiniz.

Yurt içindeki tüm ATM’lerin adres ve lokasyon bilgileri, banka şubeleri çalışma saatleri ve bankacılık işlemleri ürün ve hizmet ücretlerine dair tüm bilgiler eksiksiz olarak sunuluyor.

Bizi Takip Edin !
Etiket

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir