OdeabankBankalar

Odeabank Müşteri Hizmetleri

Odeabank çağrı merkezi, günün her saati iletişim ve kesintisiz erişim desteği sunuyor. Dünya’nın her yerinden aramalar için müşteri temsil sistemi sunan Odeabank, 444 8 444 numaralı çağrı merkezinden tüm bankacılık işlemleriyle hizmet veriyor. Bireysel bankacılık müşterilerinin yanı sıra ticari ve kurumsal banka müşterileri de müşteri hizmetlerinden erişim sağlayabilirler.

Odeabank Çağrı Merkezi

Odeabank müşteri hizmetleri 0850 222 8 444 numaralı hat üzerinden veya 444 8 444 numarasından hizmet veriyor. Sesli yanıt sistemi, tuşlama menüsü veya doğrudan müşteri temsilcisine bağlanarak, tüm bankacılık işlemlerinde hizmet alabilirsiniz.

Odeabank çağrı merkezi, haftanın her günü ve günün her saati iletişim sağlıyor. Kredi kartı işlemleri, kredi işlemleri, hesap ve banka kartı işlemleri, bakiye sorgulama, başvuru yapma, transfer veya ödemeler için Odeabank telefon bankacılığı sisteminden hızlı ve kolay şekilde erişim sağlanabilir.

Odeabank Genel Müdürlük

İstanbul, Şişli’de faaliyet gösteren Odeabank Genel Müdürlüğü, 0212 304 84 44 numaralı telefon ile hizmet sunuyor. Bankacılık işlet ve talepleri için genel müdürlük erişimi sağlanabilir.

Yazışma için sunulan iletişim adresi ise şu şekildedir;

  • Odeabank Genel Müdürlük Levent 199, Büyükdere Caddesi, No: 199 Kat: 33-40, Pk: 34394 Şişli İstanbul

Odeabank Dijital Bankacılık Sistemi

Müşteri temsil sisteminin yanı sıra dijital bankacılık sistemiyle de bankacılık işlemlerinde hizmet sunuluyor. Kişiye özel bankacılık menüsüyle günün her saati işlem ve hizmet olanağı sunuluyor. Odeabank resmi internet sayfası www.odeabank.com.tr üzerinden faaliyet gösteriyor.

İnternet şubesine giriş işlemi için ana sayfanın sağ ve üst bölümünde yer alan İnternet Bankacılığı butonuna tıklayabilirsiniz. Bireysel veya Kurumsal giriş seçeneklerini tercih ederek internet şifreniz ile direkt ve doğrudan giriş sağlayabilirsiniz.

İnternet şifresi olmayan veya şifresini hatırlamayan kişiler ‘’şifremi unuttum’’ linkine tıklayarak, şifre alma veya yenileme işlemi sağlayabilirler. Kredi kartları, banka kartları veya tüm ödeme işlemlerini hızlı ve kolay şekilde sağlayabilirsiniz.

Odeabank Mobil Bankacılık Sistemi

Odeabank internet sistemi %100 mobil uyumluluk ile tüm akıllı cihazlardan giriş ve erişim olanağı sağlıyor. Ancak mobil bank uygulamasını kullanmak isteyen kişiler için mobil bank sistemi sunuluyor. IOS işletimli ve Android uyumlu tüm mobil cihazlardan, Odeabank mobil bank sistemini indirebilirsiniz.

Mobil bank sisteminde Odeabank müşteri hizmetleri sistemine doğrudan erişim seçeneği bulunuyor. Bankacılık menüsünde bulunan Telefon sembolüne tıklayarak, direkt arama yapabilir ve tüm konularda bilgi alabilirsiniz.

Odeabank internet sayfası, İletişim menüsünde ‘’Görüntülü Arama’’ opsiyonu sunuluyor. Müşteri temsilcisiyle görüntülü konuşma yapabilir veya bilgi formunu kullanarak, müşteri temsil sistemi erişimi sağlayabilirsiniz.

444 8 444 veya 0850 222 8 444 Odeabank çağrı merkezi iletişimi sağlayabilir, bilgi, işlem ve hizmet sağlayabilirsiniz. E-posta gönderimleri için yine iletişim sayfasında sunulan ‘’bize ulaşın formu’’ linkine tıklayarak, hızlı ve kolay mail gönderebilirsiniz.

Bizi Takip Edin !
Etiket

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir