Banka Kredileri

N Kolay Kredi Nedir, Ne Kadar Kredi Alınır?

Günümüzün ihtiyaç listelerindeki değişiklik ve daha global hale gelen yaşam düzeninden dolayı, sürekli olarak fiyatların yükselmesi durumu söz konusudur. Son yıllarda yaşanan dünya genelindeki ekonomik durgunluk yüzünden de, artık kişilerin düzenli gelirleri ile birlikte ihtiyaçlarını karşılamaları ve hayatlarını devam ettirmeleri pek de mümkün değildir. Bu yüzden de bankalar, artık nakit ihtiyacı olan ve finansman konusunda ihtiyaç duyan kişilere sürekli olarak krediler oluştururlar.

Aynı zamanda birçok farklı koşulla birlikte, artık müşterilerin finansal durumlarını yoluna koymalarında herhangi bir sorun yaşanmaz. Düşük kredi notu, kişilerin bankalardan alacağı kredilere engel bir durumdur. Fakat Aktif Bank gibi önemli bir bankanın sağladığı N Kolay Kredi paketi ise düşük kredi notu bulunan kişilere bile yardımcı olmak için oluşturulmuştur. Başvuru yapılırken önemli olan düzenli gelir belgelendirme ve iyi bir kredi notu kıstasını devre dışı bırakan N Kolay Kredi sayesinde, müşterilerin belirli miktarlara kadar kredi almaları ve bu krediyi istediği gibi kullanmalarına avantaj sağlanmıştır.

Bu Yazıda Neler Bulacaksınız?

N Kolay Kredi Nedir?

Kredi almak, N Kolay Kredi sayesinde çok kolay bir hal almıştır. Çünkü Aktif Bank tarafından çıkartılan N Kolay Kredinin tanımında, kredi almanın en kolay yolu tanımlanmıştır. Acil nakit ve finansman ihtiyacı olan kişilerin almak istediği N Kolay Kredide, genel olarak Kredi Kayıt Bürosu kredi notu devre dışı bırakılmıştır. Aynı zamanda şubeye gitmeden de kredi çekmek ve N Kolay Krediyi hesaba tanımlamak mümkündür. Kolay kredinin çekilmesi için sadece vade miktarının ve ihtiyaç olunan tutarın Aktif Bank internet bankacılığı bölümlerine girilmesi gerekir. Sonrasında ise banka sizlere geri dönüşte bulunacaktır.

N Kolay Kredi İle Çekilecek Miktar

Aktif Bank, N Kolay Kredi çerçevesinde genel olarak müşterilerine vereceği miktarı, müşterilerin belirlemesini istemektedir. Son yıllarda Aktif Bank tarafından uygulanan N Kolay Kredilerde verilen en yüksek kredi tutarı ise 100 bin TL olarak belirlenmiştir. Fakat kredi talep edenin işletme veya önemli bir ticari kişi olması durumunda ise maksimum tutar ortadan kaldırılmıştır.

Bizi Takip Edin !

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir