Banka KredileriKuveyt Türk

Kuveyt Türk Kredi Faiz Oranları 2019

Kuveyt Türk Katılım Bankası faizsiz ve çok basit birkaç prosedürün yerine getirilmesiyle beraber en kısa süre içerisinde kredi vermektedir. Tüketiciler Katılım Bankacılığının garanti ettiği şekilde faize hiç bulaşmadan kredi kullanmış olur. Ancak uygun kar payı oranları ve uygun ödeme seçenekleriyle haram faiz kaygısı olmayan tüketiciler tarafından da sıkça tercih edilmektedir.

Konut kredisinde 120 ay vadeyle satın alınması planlanan evin % 80’ini krediye bağlayan Kuveyt Türk Türkiye’de yaşayan yabancı uyruklu insanların da kredi çekmesine fırsat verebilmektedir. Gurbetten Sılaya Kredi finansmanı kapsamında T.C. vatandaşı ya da yabancı kar payında ya da diğer kolaylıklarda hiç bir değişiklik olmadan kredi kullanılabilmektedir.

Kentsel dönüşüm, ev, arsa, işyeri ve 2B finansmanı da konut kredisi kapsamında değerlendirilmekte ve aynı koşullarla kredi verilmektedir.

Kuveyt Türk Bankası Taşıt Kredisi Faiz Oranları

Kuveyt Türk Katılım Bankası tarafından verilen taşıt kredisinin en önemli özelliği motosiklet satın almak isteyen tüketiciler de aynı kredilerden yararlanabilmesidir.

Bu kredide tüm özellikler, koşullar ve kar payları binek otomobiller gibi motosikletler için de geçerlidir. Motosiklet satın almak isteyen kişilerin bilmesi gereken tek ayrıcalık ikinci el motosikletlere kredi verilmemesidir.

İkinci el araç satın almak isteyenler en fazla 5 yaşına kadar otomobiller için başvuruda bulunabilir.

Kredi ve Kredi Kartları Yönetmeliğine göre 50 bin TL’ye kadar kasko değeri olan araçların % 70’i, 50 bin TL’den daha fazla kasko değeri olan araçların ise 50 bin TL’ye kadar olan kısmın % 70’i artı 50 bin TL’den arta kalan kısmın % 50’si kadar kredi kullanabilir.

Bulundurulması gereken peşin ücret ise aracın modeline ve yaşına göre değişir.

Kuveyt Türk İhtiyaç Kredisi Katılım Bankası olan Kuveyt Türk aynı zamanda tüketiciye ihtiyaç kredisi veren bankalar arasında bulunmaktadır. Kuveyt Türk ihtiyaç kredilerinde kredi tutarı 10.000 TL’dir. 10.000 TL’lik krediler için faiz oranı %1,40’tır. Bankanız 36 ay vade seçenekleri ile kredi vermektedir.

Sizde başvuruda bulunarak Kuveyt Türk bankasının sizler için uygun kredi kampanyalarını öğrenebilir ve kampanyalardan faydalanabilirsiniz.

Bizi Takip Edin !

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir