BankalarKredi Kartı

Kredi Kartı Limiti Nasıl Arttırılır?

Kredi kartlarımızın limitleri bazen yeterli olmayabilir. Bu yüzden kredi limitlerimizi arttırmak için bankalarımıza başvurmak zorunda kalırız. Fakat, bankalarımız her zaman kredi kartı limitlerimizi arttırmayabilir. Bunun için kredi kartlarınızın borçlarını düzenli olarak ödemeniz gerekmekte ve daha öncelerine ait düzensiz ödemelerin, borcunuzun olmaması oldukça önemlidir. Ayrıca, kredi kartı limitiniz maaşınızdan daha fazla olmamasına da banka tarafından özenle bakılmaktadır. Yani, aylık geliriniz 2.000 TL ve istediğiniz limit 30.000 TL ise istediğiniz kart limiti kabul edilmeyecektir. Her banka müşterilerine kredi kartlarını yükseltme imkanı vermektedir. Tabi, her bankanın istediği koşullar bibirinden farklıdır. Aşağıda verdiğimiz bazı bankalardan kredi kartı limiti arttırmak için yapmanız gereken bazı yöntemler bunlardır;

Banka Kredi Kartı Limiti Nasıl Artılırı?

Finansbank Cardfinans Kredi Kartı Limitini Arttırma

Finansbank kredi kartınızın limitini arttırmak istiyorsanız hem müşteri hizmetlerini arayabilirsiniz hem de Finansbank internet bankacılığını da kullanabilirsiniz. Bunlara ek olarak SMS yoluyla da limitinizi arttırmak için bankanıza bildirebilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken tek şey LIMIT yaz 2273’e göndermektir.

İş Bankası Kredi Kartı Limit Artırma

Iş bankası kredi kartınızın limitini arttırmak için seçebileceğiniz bir çok yöntem vardır. Eğer iş bankası kredi kartınızın limitini arttırmak istiyorsanız İş Cep uygulamanızla giriş yaparak yada internet bankacılığından da başvuru yaparak limit arttırma işleminizi gereçekleştirebilirsiniz.

Garanti Bankası Kredi Kartı Limiti Arttırma

Garanti bankası da müşterilerin kredi kartınızın limitini arttırmak için bir çok seçenekler sunmuştur. Yapılması gereken bazı adımlar şunlardır. Ilk olarak SMS ile büyük harflerle ARTTIR yazmak daha sonraki aşama ise istediğiniz limiti yazmaktır. Daha sonrasında kartınızın son 6 hanesini girmelisiniz. Son olarak da aylık gelirinizi de boş bırakarak bu mesajı 3304’e göndermelisiniz. Mesajınız bankanız tarafından olumlu bir sonuç ile değerlendirildiğinde kredi kartı limitinizi arttırabilirsiniz.

Yapı Kredi Bankası Kredi Kartı Limiti Arttırma

Yapı kredi kredi kartınızın limitini arttırmak için yapmanız gereken bir çok yöntem vardır. Ilk olarak SMS ile LIMIT yazıp ve daha sonra boşluk bırakın ve kredi kartı numarasının son 6 hanesini son olarak da aylık gelirinizi yazıp 4411’e SMS olarak göndermektir. Diğer bir yöntem ise bankanızın müşteri hizmetleriyle iletişime geçerek limitinizi arttırmak istediğinizi bildirmektir. Son olarak, İnternet bankacılığı ile de limit arttırmak için başvuru yapabilirsiniz.

Bizi Takip Edin !
Etiket

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir