Banka Kredileri

İnternetten Hızlı Kredi Veren Bankalar?

Günümüzde gelişen teknoloji ile birlikte kredi almak için şubeye gitmenize gerek yoktur. Şubeye gitmeden de artık kredi almak oldukça mümkündür. Birçok bankadan internetten yapılan başvurularla anında kredi çekebilirsiniz. Hangi bankalar kredi almanızı kolaylaştırmış şimdi onlara bir göz atalım.

Akbank

Akbank kredi çekmek için size internetten avantaj sağlayan bankalar arasında yer almaktadır. Akbank’tan kredi almak için öncelikle bazı önemli koşulları bilmeniz gerekmektedir. Bunlardan bir tanesi aylık gelirinizin alacağınız krediden daha az olmamasıdır. Yani, eğer bir kredi çekmek istiyorsanız kredi çekeceğiniz miktar sahip olduğunuz gelirden fazla olmamalıdır. Fazla olmadığı taktirde kredinizi 48 ay vade farkı ile almanız mümkündür. Diğer bir şart ise Akbank’tan en fazla 25 bine kadar kredi çekebilirsiniz. Daha fazla üst limite izin verilmemektedir. Eğer Akbank’tan kredi çekmek istiyorsanız Kredi yazıp boşluk bıraktıktan T.C kimlik numaranızla birlikte 4425’e mesaj göndermeniz yeterli olacaktır. Böylece SMS ile şubeye gitmeden kolay bir şekilde kredi almanız mümkün olacaktır.

Garanti Bankası

Garanti bankasından da kredi almak oldukça kolaydır. Yapmanız gereken tek şey Garanti bankasının kendi resmi internet sayfasına girmek ve başvuru kısmındaki istenilen bilgileri doldurmaktır. İstenilen bilgiler sadece T.C kimlik numaranız ve cep telefonunuzdur. Bu kısımları doldurduktan sonra kredinizi kolay bir yolla alabilirsiniz. Garanti bankası sizlere 48 ay vade farkı ile kredi verebilmektedir. Ayrıca, garanti bankası en fazla 15 bin TL’ye kadar kredi çıkarmanıza izin vermektedir.

QNB Finansbank

QNB Finansbank cep şubesi yöntemi ile kredi çekmenizi kolaylaştırmaktadır. Cep şubesi olmayan müşteriler içinse bir diğer başvuru şekli de SMS ile yapılan başvurulardır. T.C kimlik numaranızı yazıp 5030’a göndermeniz durumunda kolaylıkla kredi başvurunuzu yapabilirsiniz. QNB Finansbank’ın kredi çekme limiti ise en fazla 15 bindir. Ayrıca çekilen ihtiyaç kredilerinin faizi ise %1.26’dan başlayıp durumlara göre değişim gösterebilmektedir.

İş Bankası

İş bankası da müşterilere kredi çekebilmesi için online işlemler ile kolaylık sağlamaktadır. Yapmanız gereken tek şey SMS ile Nakit yazıp bir boşluk bırakmanız ve ardından T.C kimlik numaranızı yazıp daha sonra bir boşluk daha bırakıp çekeceğiniz kredi miktarını yazmaktır. Daha sonra bu SMS ’i 4402’e atarak kolayca online bir şekilde kredinizi çekebilirsiniz. İş bankası kredi çekmek isteyen müşterilerine en fazla 25 bin TL’ye kadar acil ihtiyaç kredisi verebilmektedir. Faiz oranları ise %1.29 vade ile en fazla 48 ay olmaktadır.

Bizi Takip Edin !
Etiket

İlgili Makaleler

10 Yorumlar / Başvurular

 1. *% 3 faizli kredi oranı sunar
  * Nakitsiz Girişimci İçin Sigorta
  * Para garantisi
  * 10,000 TL’den 100,000,000 TL’ye kadar kredi teklifi

  İyi kredi puanıyla, Credit Financier Home, bireysel veya şirket veya kooperatif derneklerine, endüstriyel ve kişisel çıkarlar için teminatlı krediler ve teminatsız krediler sunar.

  İletişim Adresi:
  WhatsApp: +15184181390
  Doğrudan posta:
  creditfinancierhome@gmail.com

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir