Banka Kredileri

İlkbahar Kredileri – 2019 Güncel Kredi Kampanyaları

İlkbahar kredileri 2019 yılında ihtiyaç sahibi olanları sevindirecek faiz oranlarına sahip. İşte 2019 ilkbahar ihtiyaç kredisi kampanyalarının detayları.

Krediler, bankaların sunduğu popüler hizmetler olur iken tüketiciler için de hayat kurtaran bir hizmettir. Pek çok zaman tüm ihtiyaçları gidermek için tercih edilmekte olan krediler bankalar tarafından belirli aralıklar ile çeşitli kampanyalar yapılarak sunulmaktadır. İlkbahar kredileri 2019 yılının ilk çeyreğinde bankalarda yer alacak ve oldukça fazla ilgi görecek seçenekler arasında bulunuyor. Peki, ilkbahar kredisi veren bankalar hangileridir?

2019 İlkbahar Kredileri

2019 ilkbahar kredileri en uygun faiz oranları ile birlikte ödeme kolaylığı sunan vade seçenekleri ile de göz dolduracak. İşte yeni senede bankaların sundukları fırsatlardan birkaçı;

Vakıfbank İlkbahar Kredisi 2019

Vakıfbank 2019 ilkbahar kredisi tüm kredi seçenekleri arasında en uygun faiz oranlarına sahip olan ilk seçenek. Herkesin yararlanabileceği özelliklere sahip olan ihtiyaç kredisinde faiz oranı sadece %1,52. Minimum 3 ay, maksimum 60 ay vade seçeneklerinden birini seçerek yararlanabileceğiniz ilkbahar kredisi için kendinize özel bir ödeme planı da hazırlatabilirsiniz.

2019 Vakıfbank ilkbahar kredisi başvurusu internet sitesinden, mobil bankacılık üzerinden ve telefon bankacılığı ile şubelerden yapılmaktadır. İlkbahar kredisi başvuru onay süresi ise minimum 24 saat, maksimum 72 saattir.

Ziraat Bankası İlkbahar Kredisi 2019

Ziraat Bankası 2019 ilkbahar kredisi ile mevcut müşterilerine ve yeni müşterilerine kolay ödeme planı ve uygun faiz oranına sahip bir kredi kullanma imkanı veriyor. 2019 Ziraat Bankası ilkbahar kredisi faiz oranı %1,53 olarak dikkat çekiyor. BDK tarafından yeni çıkartılan yasalar ile birlikte ihtiyaç kredilerinde vade seçeneği 60 aya kadar uzatılır iken Ziraat Bankası’da bu vade seçeneğinden yararlanmanızı sağlıyor.

Ziraat Bankası 2019 ilkbahar kredi kampanyası ile minimum 500 TL, maksimum 100.000 TL krediden faydalanabilirsiniz. Bu rakam aynı zamanda Türkiye’de hizmet vermekte olan bankalar arasında en yüksek ihtiyaç kredisi miktarı oluyor. Ziraat Bankası kredi başvurusu yapmak için şubeleri ve internet şubesini ziyaret edebilirsiniz.

ING Bank İlkbahar Kredisi 2019

Dijital Bankacılık hizmetleri ile ilgi çeken ING Bank 2019 yılında hazırladığı ilkbahar ihtiyaç kredisi kampanyası ile en uygun faiz oranı ile kredi kullanmanızı sağlayan bankalar arasında yer alıyor. Sürekli olarak kampanyalar ile dijital olarak başvurular yapabileceğiniz krediler sunan ING Bank 2019 ihtiyaç kredisi kampanyaları kapsamında %1,64 faiz oranı ile minimum 3 ay, maksimum 60 ay vade seçeneklerini kullanarak kredi almanızı sağlıyor.

ING Bank 2019 ilkbahar ihtiyaç kredisi maksimum kredi tutarı ise 60.000 TL’dir. INB Bank tarafından sunulan ihtiyaç kredisine başvuru yapmak için banka şubelerini ziyaret edebilir, internet sitesi üzerinden başvuru yapabilir veya mobil bankacılık üzerinden ihtiyaç kredisi için başvuru gerçekleştirebilirsiniz. ING Bank ihtiyaç kredisi başvuru onay süresi ise maksimum 48 saattir.

Bizi Takip Edin !

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir