HSBC BankBankalar

HSBC Bankası Çalışma Saatleri

HSBC Bankası, 2019 yılı çalışma saatleri ve mesai günleri belirlendi. Türkiye’nin farklı il ve ilçelerinde faaliyet gösteren HSBC Bankası, haftanın 5 iş günü hizmet veriyor. Hafta içi günlerde tüm şubeleriyle faaliyet gösteren banka, hafta sonu günlerde hizmet vermiyor.

HSBC Bankası Mesai Saatleri

Hafta içi 5 gün tüm bankacılık sistemleriyle hizmet veren HSBC, sabah saat 09:00 ile 12:30 saatine kadar, öğleden sonra ise 13:30 ile 17:30 saatleri arasında hizmet veriyor. Bireysel bankacılık hizmetleri, kurumsal ve ticari bankacılık hizmetlerinin yanı sıra emeklilik ve sigorta ürünleriyle de tüm banka şubelerinden faaliyet göstermektedir.

HSBC Bankası, 2019 resmi tatillerinde kapalıdır. Dini ve milli bayramlarda ve özel resmi tatillerde, kamu kuruluşları niteliğinde hizmet verilmemektedir. 2019 yılında bayram arifeleri ve yılın son günü yarım gün hizmet veren HSBC Bankası, belirlenen resmi tatillerin tamamında faaliyet göstermemektedir.

HSBC İnternet Şubesi Çalışma Saatleri

7/24 kesintisiz erişim sisteminde faaliyet gösteren HSBC Bank İnternet Şubesi, dijital bankacılık sistemi olarak, günün her saati açıktır. Dijital sistemden veya HSBC Mobil Bank uygulamasını kullanan tüm banka müşterileri, bireysel ve kurumsal bankacılık hizmetlerinin diledikleri her an yararlanabilirler.

Ancak internet şubesi sisteminden yapılan transferler, tüm bankaların kapalı olduğu saatlerde ve resmi tatillerde talimat olarak yer almakta ve bankaların ilk çalışma günlerinde transfer sağlanmaktadır.

HSBC Direkt Bankacılık Sistemi

Telefon bankacılığı, dijital bankacılık sistemi ve TM’lerden günün her saati işlem seçeneği sunan HSBC Bankası;

  • HSBC Premier & Advance
  • Günlük Bankacılık
  • Kartlar ve Krediler
  • Emeklilik ve Sigorta Yatırım Ürünleri
  • Direkt Bankacılık

Sistemleriyle kesintisiz erişim seçeneği sunuyor. HSBC Bankası çalışma saatleri dışında, bankacılık işlemleri için bu sistemler; www.hsbc.com.tr web sitesinden kullanılabilir.

HSBC Telefon Bankacılığı Çalışma Saatleri

Dilediğiniz her an iletişim desteği sunan HSBC Bankası, bireysel müşteriler ve kurumsal müşteriler için iki farklı telefon bankacılığı menüsü sunuyor.

  • Hsbc Bireysel Bankacılık; 0850 211 0 111
  • Hsbc Kurumsal Bankacılık; 0850 211 0 424

HSBC Müşteri hizmetleri sistemlerinden 7/24 erişim sağlanabilir. Fatura ödemeleri, otomatik ödeme talimatları, transferler, sigorta ve emeklilik ürünleri, yatırım araçları, kredi kartı ve hesap işlemleri, kredi başvuruları ve işlemleri gibi hemen her bankacılık işlemiyle, telefon bankacılığı sisteminden hizmet veriliyor.

HSBC Bankası ATM Çalışma Saatleri

7/24 çalışma sistemiyle HSBC ATM’lerinden bireysel bankacılık işlemleri yapılabilir. Dünyapara.com kategorilerinde HSBC ATM’den para çekme limiti, para yatırma limitleri 2019 listesi içeriklerine erişim sağlayarak, dilediğiniz her an ATM’lerden işlem sağlayabilirsiniz.

HSBC Bankası ATM’lerinden kartlı işlemler ve kartsız işlem menülerine erişim sağlanmaktadır. Ayrıca bankanın resmi web sitesinden ortopedik engelli ATM’leri, görme engelliler için ATM’lerin konum ve adresleri hakkında detaylı bilgi edinebilir, günün her anı HSBC ATM işlemleri yapabilirsiniz.

Bizi Takip Edin !
Etiket

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir