BankalarEmeklilikHalk Bankası

Halk Bankası Emeklilik Maaş Promosyonu 2019

Emeklilik maaşını Halkbank’tan alanlara promosyon veriliyor. Halk Bankası 2019 yılı promosyonları ile emeklilere 450 TL’ye kadar promosyon hediye ediyor. Halkbank Emekli Hattı 0850 222 9262 numaralı hat üzerinden bireysel başvuru yapan tüm emekliler, bankanın cazip kampanyasından yararlanabilirler.

Bireysel bankacılık hizmetleri arasından yer alan emeklilik promosyonu, 18 yaş üzerinde olan ve emeklilik maaşı alan herkes için sunuluyor.

Bu Yazıda Neler Bulacaksınız?

Emeklilik Promosyonunu Kimler Alabilir?

Emeklilik maaşını Halk Bankası üzerinden almak için başvuru yapan ve emeklilik maaşlarını 3 sene boyunca Halkbank’tan alacağına dair taahhütte bulunan emekliler için sunulan bir kampanyadır. Promosyon ödemesinden yararlanmak için Türkiye’deki tüm Halkbank şubelerinden veya emekli hatlarından telefonla başvuru yapılabilir.

İnternet bankacılığı ve online sistemler üzerinden, emeklilik promosyonu başvuruları kabul edilmektedir. Halk Bankası genel çağrı merkezi numarası olarak 0850 222 92 62 üzerinden, bireysel ve kurumsal tüm bankacılık işlemleri ile hizmet veriyor. Telefonla başvuru yapabilir veya promosyon ödemeleri hakkında detaylı bilgi edinebilirsiniz.

Halkbank Emeklilik Promosyonu Ne Kadar?

2019 Halkbank emeklilik promosyonları, emeklilik maaşlarına göre belirlenmektedir. Emeklilik maaşını 1.000 TL altında alanlar için 300 TL emeklilik promosyonu veriliyor. Bankanın sunduğu kampanya dahilinde, 1.000 TL ile 2.000 TL arasında emeklilik maaşı alanlar ve emeklilik maaşını Halk Bankası’na taşıyanlar için 375 TL emeklilik promosyonu veriliyor.

2.000 TL ve daha üzeri oranda emeklilik maaşı alanlar içinse 450 TL değerinde emeklilik promosyonu verilmektedir.

Emeklilik Promosyonu Başvurusu

www.halkbank.com.tr web adresi üzerinden Halkbank emeklilik promosyonu başvurusu yapılabilir. Size en yakın Halkbank şubesini ziyaret ederek, bireysel başvuru yapabilir veya telefon bankacılığı sistemini kullanarak promosyon talebinde bulunabilirsiniz.

Emeklilik promosyonu almak için ayrıca Bank24 ATM’lerinden 7/24 başvuru yapılabilmektedir. Halk Bankası internet şubesi, mobil uygulamaları ve emekli hattı üzerinden başvuru sağlanıyor.

Emekli Hattı günün her saati kesintisiz erişim sağlayan bir sistemdir. T.C kimlik numarası ile telefon hattı üzerinden başvuru yapılabilir ve 450 TL’ye kadar emeklilik promosyonlarından faydalanılabilir. Detaylı bilgi için resmi internet sayfasını inceleyebilirsiniz.

Bizi Takip Edin !
Etiket

İlgili Makaleler

Bir Yorum / Başvuru

 1. *% 3 faizli kredi oranı sunar
  * Nakitsiz Girişimci İçin Sigorta
  * Para garantisi
  * 10,000 TL’den 100,000,000 TL’ye kadar kredi teklifi

  İyi kredi puanıyla, Credit Financier Home, bireysel veya şirket veya kooperatif derneklerine, endüstriyel ve kişisel çıkarlar için teminatlı krediler ve teminatsız krediler sunar.

  İletişim Adresi:
  WhatsApp: +15184181390
  Doğrudan posta:
  creditfinancierhome@gmail.com 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir