BankalarHalk Bankası

Halk Bankası ATM Para Çekme ve Yatırma Limiti

Halk Bankası ATM’lerinden günlük para çekme ve para yatırma limitleri 2019 yılı güncelliğiyle sunuluyor. Hem banka müşterilerine hem kartsız işlem yapan kullanıcılara belirli oranlarda yatırım ve çekim olanakları sunuluyor.

ATM’lerden para yatırma işlemleri için maksimum 40 banknot ile işlem sağlanmaktadır. Kartsız para yatırma ve para çekme işlemleri için kimlik numarasının girilmesi gereklidir.

Bu Yazıda Neler Bulacaksınız?

Halk Bankası ATM’den Para Yatırma Limiti

Halk Bankası bankamatikleri ile günlük para yatırma limiti, 20.000 TL’dir. Bireysel müşteriler, ticari müşteriler veya KOBİ’ler için sunulan maksimum limit 20 bin TL’ye kadar sağlanıyor. Ancak her gün yatırım yapabilme olanağı sunulmaktadır.

Halk Bankası ATM’lerinden kartsız işlem menüsü ile yapılan para yatırma işlemlerinde de sunulan oran aynıdır. Nüfus cüzdanı numarası veya QR kod gibi uygulamalar ile her hesap için 20.000 TL günlük para yatırma işlemi yapılabilir.

Halk Bankası ATM’den Para Çekme Limiti

Halk Bankası müşterileri ATM’lerden günlük olarak para çekme işlemi yapabilirler. Banka kartı kullanarak veya kartsız işlem seçeneği ile belirli oranlarda çekim işlemi sunuluyor. Emekli maaşı hesap Halk Bankası’nda olanlar için limit kısıtlaması bulunmamaktadır. İstenilen oranda para yatırma işlemi, emekliler için sunuluyor.

Halk Bankası bireysel müşteriler için günlük ATM’den para çekme tutarı; 1.000 TL olarak belirlenmiştir. Bank 24 kartlar ile 1.000 TL’ye kadar çekim işlemi yapılabilir. Halk Bankası Platin Bank 24 kullananlar için para çekme limiti 2.000 TL’ye kadar sunulabiliyor.

İşletmelere özel sunulan Pos hesabı ile 100 TL çekim işlemi sağlanmaktadır. Halkbank ATM’lerinde para çekme işlemleri ve para yatırma işlemleri için minimum 10 TL’den itibaren işlem yapılabilir. 10 TL ve katları şeklinde yatırım- çekim işlemleri yapabilirsiniz.

Bizi Takip Edin !
Etiket

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir