Banka Kredileri

Gelir Belgesiz Kredi Veren Bankalar 2019

Bildiğiniz gibi Türkiye’deki birçok banka kefil ve gelir belgesi raporunu almadan müşteriye kredi vermeyi kabul etmiyor. Ancak son zamanlarda bazı bankalar müşteriye kredi vermek için bu şartları göz önüne almıyor. Yani gelir belgesi olmadan, kefilsiz, şartsız bir kredi almak istiyorsanız bu artık mümkün hale geldi! Gelin, gelir belgesi olmadan kredi veren bankalar hangileridir veya kredi notunun önemi nedir sorularının cevaplarını gelin birlikte öğrenelim:

Enpara Belgesiz İhtiyaç Kredisi

Gelir belgesi olmadan kredi başvurusu yapabileceğiniz bankaların başında Enpara gelir! Enpara ile 30000 TL’ye yakın bir kredi başvurusunda bulunabilir, kefilsiz, şartsız kredi alabilirsiniz. Ayrıca Enpara verdiği kredi için eklediği düşük faizle de en çok tercih edilen bankalardan birisi haline geldi. Kredi tahsis ücretini de talep etmeyen bankadan kredi başvurusunu internetten üzerinden de yapabilirsiniz.

Odeabank Belgesiz İhtiyaç Kredisi

Kefilsiz ihtiyaç kredisi almanız mı gerekiyor?  Ayrıca düşük bir faiz veren bir bankaya mı ihtiyacınız var? O zaman Odeabank size bu konuda yardımcı olabilir! Dolar ve Euro’nun yükselmesi ile enflasyon attı bu yüzden de bankalar müşterilerine verdikleri kredilerde oldukça fazla faiz yansıttı. Odeabank’ın sağladığı kefilsiz kredi ile siz de kredi başvurusunda bulunabilirsiniz. İnternet aracılığıyla 35 bin TL’ye kadar kredi başvurusunda bulunabilirsiniz. Ayrıca gelir belgesi de şart değil!

TEB Belgesiz İhtiyaç Kredisi

Türkiye Ekonomi Bankası da bireye belgesiz ihtiyaç kredi veriyor! 30 bin TL’ye kadar kredi alabileceğiniz bu bankadan kredi almak için CEPTETEB ya da internet bankacılığı üzerinden bir başvuruda bulunabilirsiniz.

Fibabanka Belgesiz İhtiyaç Kredisi

Gelir belgesi olmadan kredi çekmek istiyorsanız bu ayrıcalığı sağlayan bir diğer banka ise Fibabanka! Müşteriye düşük bir faizle ihtiyaç kredisi veren Fibabanka’dan kredi almak istiyorsanız bankanın resmi web sitesinden başvuru yapmanız yeterli. Ayrıca bankanın kredi paketlerinden de faydalanabilirsiniz.

Denizbank Belgesiz İhtiyaç Kredisi

Denizbank’ta gelir belgesi ve kefilsiz kredi veren bankalardan biri. Gelir belgesi ve kefil kabul etmediği için en faza 30 bin TL’ye kadar kredi veren Denizbank’ta bireysel ihtiyaç kredisini kullanabilirsiniz.

Bizi Takip Edin !
Etiket

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir