fbpx
Garanti Bankası

Garanti Bankası Kredi Faiz Oranları 2019

2019 yılında yükselen kurlar sebebiyle kredi faizleri ne olur diye merak eden bir çok tüketici, Garanti Bankası’nın kredi faizlerini incelemektedir. Siz de internet üzerinden tüm bankaların kredi faizlerini kontrol ederek kredi karşılaştırması yapabilir ve size en uygun krediye için başvurunuzu yapabilirsiniz.

İhtiyaç kredileri genellikle başvurulan gün sonuçlandırılırken, taşıt ve konut kredisi değerlendirme süreci bir kaç güne kadar uzayabilir. Garanti Bankası’na kredi başvurusunu size en yakın şubelerden, müşteri hizmetlerini arayarak, SMS göndererek, ATM’lerden ve mobil internet şubelerinden başvuru formu doldurarak yapabilirsiniz.

Garanti Bankası İhtiyaç Kredisi

 Oranları 2019

Bir çok sebeple acil nakit ihtiyacına girebilir ve bu acil nakit ihtiyacınızı karşılamak için siz de Garanti Bankası’na bireysel ihtiyaç kredisini en uygun faiz oranları ile başvurusunda bulunabiliriniz. İhtiyaç kredisi başvurusu yaptıktan sonra başvurunuz hemen bankanın kredi değerlendirme sürecine girer. Başvuruyu yapan kişinin sicili, kredi notu ve aylık geliri gibi bilgiler ve başvuruya göre farklı bir çok kriter incelenerek krediye olumlu veya olumsuz olarak karar verilir . Siz de uygun faiz oranıyla kredi çekmek kullanmak isterseniz Garanti Bankası’nı tercih edebilirsiniz. Başvuru yapmak istiyorsanız en yakın Garanti şubesinden Garanti Bankası internet şubesinden Garanti Bankası ATM’lerinden, Garanti müşteri hizmetlerinden Garanti Cep mobil uygulamasından veya Garanti Bankası internet şubesinden kredi başvurunuzu kolayca yapabilirsiniz.

İLGİLİ  İş Bankası Kredi Faiz Oranları 2019

Garanti Bankası Konut Kredisi Oranları 2019

Günümüzde düzgün bir evde kirada oturuyorsanız verdiğiniz para en az 1000 lirayı bulmaktadır siz de kira öder gibi taksitlerle ev sahibi olmak isterseniz tüketicilerin en çok tercih ettiği banka Garanti bankasıdır. En çok tercih edilen banka olmasının en büyük sebebi ise uygun faizli kredi vermesindendir. Konut kredisi vade sayısı en fazla 120 aydır (10 yıl). Siz de 120 ay vadeler ile birlikte ev kredisinden faydalanmak istiyorsanız Garanti bankası konut kredisi başvurusunda bulunabilirsiniz.

Garanti Bankası Taşıt Kredisi Oranları 2019

Garanti Bankası’nda 5 yaşına kadar olan araçlarda taşıt kredisi vermektedir. 48 aya varan uzun vadelerle taşıt kredinizi Garanti Bankasından en uygun faiz oranları ile alabilirsiniz. Taşıt kredileri; Almayı düşündüğünüz aracın kasko değerinin en fazla %70’ine kadar çıkmaktadır. Kalan kısmı krediyi kullanacak kişi “peşin” olarak vermelidir. Konut kredilerinde de bu durum geçerlidir, alınacak evin ekspertiz değerinin en fazla %80’ine kadar ev kredisi verilir.

İLGİLİ  İş Bankası Kredi Faiz Oranları 2019
Etiket
Bu yazıya oy vermek ister misiniz?
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars 1 Kişi oy verdi Ortalama puan: 5,00.

Loading...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Close