FibabankaBanka Kredileri

Fibabanka Kredi Faiz Oranları 2019

Bankacılık sektöründe 20 den fazla bankanın faaliyet gösterdiği ülkemizde Bankalar arası bir müşteri potansiyeli arttırıcı kampanyalar bulunmaktadır.

Fibabanka’dan ihtiyaç kredisi almak için sahip olmanız gereken bazı bilgiler vardır. Öncelikle bankanın ihtiyaç kredilerindeki faiz oranlarının diğer bankalara oranla bir tık fazla yüksek olduğunu söyleyebiliriz. Bununla beraber Fibabanka 2019 ihtiyaç kredisi faiz oranları da merak edilmektedi. 3 aydan 36 ay vadeye kadar varan kredi kullanabileceğimiz bu bankayla alakalı detayları sizlere sunacağız.

Fibabanka’da Faiz Oranları Ne Kadar?

Krediye başvurulduğu gün onay veren bankalar arasında alan Fibabanka’dan kredi alabilmek için öncelikle kredi notunuzun yüksek olması gerekir. Zaten kredi notu tüm bankalardan kredi çekerken önemlidir. Fibabanka’sının ihtiyaç kredisi için belirlediği faiz oranı %2,89’dur. Bu faiz oranıyla beraber kredi taksit tutarına kredi tahsis ücreti ve sigorta prim tutarı da eklenir. Yıllık faiz oranı ise %51 ve %52 arasındadır.

Fibabanka İhtiyaç Kredisi Faiz Oranları 2019

Fibabanka’dan 1000 TL ile 30 bin TL arasında bir meblağ seçerek ihtiyaç kredisi alabilirsiniz. Bu kredilerde %2,89 faiz oranı mevcuttur. Dilerseniz bankayı telefonla arayarak tüm detayları kontrol edebilir merak ettiklerinizi sorabilir ve bütçenize uygun seçenek üzerinden bireysel ihtiyaç kredisi alabilirsiniz.

Fibabanka Konut Kredisi Kredi Faiz Oranları 2019

Ev sahibi olmak isteyen veya biriktirdiği parayı gayrimenkul alarak değerlendirmek isteyenler için Fibabanka konut kredisi seçeneklerini oldukça düşük bir faiz oranı ile müşterilerine sunuyor. 10 yıla kadar varan vade seçenekleri ile %1,19’ten Konut Kredisi Fibabanka müşterilerine sunuluyor.

Banka tarafından verilen kredi faizi ise kredi ödemesinin bitiş tarihine kadar sabit kalıyor hiç bir kredi ödeme dönemi boyunca faiz oranı değişimi yapılmıyor. Diğer özellikler ;

  • Kredi sadece TL para birimi cinsinden alınabilir.
  • En fazla vade seçeneği 120 aydır.
  • Gerçek kişiler eğer bireysel olarak Fibabanka konut kredisi kullanırsa BSMV ve KKDF’den muaf oluyorlar.
  • Bütçenize en uygun ödeme planını siz seçebilirsiniz.
  • Erken ödeme yapıldığında anapara tutarının %2’si erken kapatma cezası olarak tüketiciden kesilir.
  • Konut ipoteğini bankanız teminat olarak kullanılabilir.
  • Banka eğer talep ederse kefil göstermeniz gerekir.

Fibabank Taşıt Kredisi Faiz Oranları

Sıfır km araç alındığından faiz oranı %2.47 dir. İkinci el araç için kredi alındığında faiz oranı %2.99 dur.

Bizi Takip Edin !

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir