Fibabank Faiz Oranları

Fibabanka faiz oranları 2019 güncel listesinde mevduat hesapları ve kredi paketleri için farklı seçeneklerde sunuluyor. Fibabank vadeli mevduat hesapları hem banka şubelerinden hem internet üzerinden e-mevduat hesapları ile sunuluyor. Yatırım miktarı ve süresine bağlı olarak faiz oranları farklılık göstermektedir.

Fibabankası 8 gün ile 21 gün arasında oluşturulan mevduat hesapları için %3,75 faiz oranıyla, yatırımların kazanca dönüşmesini sağlıyor. 22 gün ile 27 gün arası vadeli mevduat hesaplarında ise %5,0 faiz oranı ile kısa sürede kazanç fırsatları sunuluyor.

Fibabank vadeli mevduat hesaplarında 28 gün ile 31 gün arasında %5,25 faiz oranları ile Fibabanka şubelerinden vadeli mevduat kazançları sunuyor. Türk Lirası ve döviz mevduat hesaplarına farklı fiyat seçenekleri sunulmaktadır.

Fibabankası mevduat hesaplarında; 3- 6- 9 ay ve 1 yıllık hesap seçeneklerinde %6 oranında mevduat faizi sunuyor.

Fibabankası Kiraz Hesap Faiz Oranları

Fibabank vadeli mevduat hesabı olarak sunulan Kiraz Hesap, yüksek kazanç sağlayan mevduat seçeneklerinden biridir. Hoş geldin faiz oranı ile ilk 3 ay boyunca yüksek faiz kazancı sağlayan banka, günlük mevduatlarda %24 faiz oranı sunuyor.

Kiraz Hesap hesabı kullanan Fibabankası müşterilerine ayrıca EFT işlemlerinde ücretsiz işlem seçeneği sunuluyor. Ücretsiz EFT gönderi hizmetlerinden yararlanmak içinse, Fibabanka hesabında minimum 2.500 TL bakiye bulundurulması gereklidir.

Özellikle yüksek yatırımlarda muazzam faiz kazançları sunan Fibabank, Kiraz Vadeli Hesap uygulaması ile 100.000 TL üzerindeki yatırımlar için, 32 günlük vadelerde günlük %26 oranında faiz kazancı sunuyor. Banka şubelerinden oluşturulabilen Fibabanka Kiraz Hesap uygulamaları, internet sistemlerinden yapılmamaktadır.

Fibabanka E-Mevduat Faiz Oranları

Fibabankası e-mevduat oranlarında yüksek faiz fırsatları sunuyor. 32 günlük e-mevduat hesaplarında %19 oranında faiz seçeneği sunan Fibabank, 50 bin TL yatırımlarda günlük %19 vadeli mevduat oranlarıyla, yüksek kazanç olanakları sunuyor.

E-mevduat hesabı, internet üzerinden oluşturulmaktadır. Fibabankası müşterileri veya banka müşterisi olmayan kişilerde www.fibabank.com.tr web sayfasından giriş yaparak, e-mevduat hesabı oluşturabilirler. Günlük vadeler, aylık ve yıllık faiz oranları, yapılan yatırım miktarlarına göre farklılık göstermektedir.

Fibabanka Kredi Faiz Oranları

Fibabankası müşteri hizmetleri 444 88 88 numaralı telefonlardan günün her anı iletişim ve erişim desteği sunuyor. Güncel kredi faiz oranları hakkında bilgi edinmek ve kredi başvurusu yapmak için telefon bankacılığı sisteminden erişim sağlanabilir.

Fibabank konut kredisi, taşıt kredileri ve ihtiyaç kredilerinde faiz oranları farklılık göstermektedir. İnternet bankacılığı sisteminden ‘’Kredi Hesaplama’’ araçlarını kullanarak, kredi türüne göre vade seçenekleri, faiz oranları, aylık geri ödeme ve toplam geri ödeme tutarları incelenebilir.

Vadeli mevduat hesaplarında ise; Kiraz Mevduat ve E-Mevduat hesaplarının yanı sıra Prestige Mevduat hesabı ve Dönüşen Mevduat faiz oranları bulunuyor. Fibabankası faiz oranları, vade süreleri, Hoş geldin faiz oranları bilgileri ve yatırım miktarları için dijital menüden değerlendirme yapabilirsiniz.

Yorum yapın