Finans

Faturalı Hatta Kredi

Artık kredi alma yöntemleri daha da kolaylaşıyor. Bunlardan birisi de faturalı hatta kredi almadır. Son günlerde oldukça popülerleşen bu yöntemle siz de kredi alabilirsiniz. Aslında bu krediyi veren hat operatörleri değildir. Bu sizin faturalı hattınıza göre verilir. Peki, bu nasıl olur diye merak ediyorsanız işte sorunuzun cevabı:

Faturalı hattınıza kredi almak:

Eğer faturalı hatta kredi veren yerler hakkında biraz bilgi almak istiyorsanız size şunları söyleyebiliriz; genelde bu kredileri veren yerer bin ve 5 bin arasında değişen tutarda size kredi imkanı sunarlar. Bunun ödeme süresi ise 24 aydan 36 aya kadar değişebiliyor. Son zamanlarda bu yöntem kredi alamayan ya da kredi notu düşük olan bireyler tercih etmektedir.

Tabii eğer faturalı hattınıza kredi almak istiyorsanız bunun için de gerekli koşullar bulunuyor. İlk olarak tabii ki telefon faturanızın düzenli bir şekilde ödenmesi bunların başında geliyor. Sonrasında ise örneğin: 3000 bin TL’lik telefon için başvurdunuz. Telefonu aldığınız anda aynı değerinde satarak nakit para ihtiyacınızı bu şekilde karşılayabilir ve avantajından faydalanabilirsiniz. Tabii şunu unutmamak lazım ki hattınıza aldığınız 3 bin TL’lik faturayı da faturanıza ek olarak taksitli bir şekilde ödüyorsunuz.

Bu Yazıda Neler Bulacaksınız?

Faturalı Hatta Kredi Başvurusu nasıl yapılır?

Artık Türkiye’de birçok kişi gerek kampanyalarından gerekse avantajlarından dolayı faturalı hattı tercih etmektedir. Eğer siz faturalı hattınızı düzenli olarak ödüyorsanız bu sizin kullandığınız operatörde puan kazanmanızı sağlayacaktır. Kazandığınız bu puanlar da sizin hattınıza yeni bir telefon almanıza yardımcı olacaktır.

Yani 4 Bin TL’lik bir telefon satın alabilirsiniz. Taksitli ödeyeceğiniz bu telefonu da telefonculara aynı ya da yakın değerinde satabilirsiniz. Bu da size nakit şekliyle peşin olarak elinize bir anda geçmiş olur ve ihtiyacınızı gidermiş olur. Eğer bunu yapabilirseniz, faturalı hattınıza kredi çekebilir acil para ihtiyacınızı giderebilirsiniz.

Başvuru Sırasında Önem Vermeniz Gereken Şeyler

Eğer faturalı hattınıza kredi almak istiyorsanız faturalı hattınızın en az 6 ay boyunca kullanmak ve ödemelerinizi düzenli olarak yapmak zorundasınız. Ayrıca pahalı cihazları alabilmeniz için de faturanızda ucuz tarife kullanmamanız gerekmektedir.

Bizi Takip Edin !

İlgili Makaleler

2 Yorumlar / Başvurular

 1. *% 3 faizli kredi oranı sunar
  * Nakitsiz Girişimci İçin Sigorta
  * Para garantisi
  * 10,000 TL’den 100,000,000 TL’ye kadar kredi teklifi

  İyi kredi puanıyla, Credit Financier Home, bireysel veya şirket veya kooperatif derneklerine, endüstriyel ve kişisel çıkarlar için teminatlı krediler ve teminatsız krediler sunar.

  İletişim Adresi:
  WhatsApp: +15184181390
  Doğrudan posta:
  creditfinancierhome@gmail.com

 2. Günaydın Sevgili kardeşlerim İslam, biz are güvenilir mali şirket, saygın, meşru ve akredite kredi şirketi. Biz Müslümanlar için borç para ve % 3 faiz oranıyla mali yardıma muhtaç insanlara layık güveniyorum. Kötü kredi veya faturaları ödemek için paraya ihtiyacı olan var mı? ya da bir iş kredi ihtiyacı? Kredi sunmak için memnuniyet duyarız gibi yararlanıcı güvenilir yardımcı bilgilendirmek için bu orta götürmeme izin ver.Yazınız ile bilgi aşağıda. Yanıt sonra bir kredi başvuru formu doldurmak için gönderilir. (Orada hiçbir kredi kontrolü, % 100 Garantili!) Umarım bana hizmet etmek izin verir. İçtenlikle.

  İletişim Adresi:
  Whatsapp: +15184181390
  Doğrudan posta
  creditfinancierhome@gmail.com

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Okumaya Değer :)

Close