Evde Tütün Sarma İşi

Evde Tütün Sarma İşi
Evde Tütün Sarma İşi

 

Son derece basit ve öğrenmesi kolay olan işlerden bir tanesi de tütün sarmaktır. Bunun için herhangi bir işletme kurulmasına veya vergi levhası alınmasına da gerek kalmıyor. Düzenli olarak tütün sarabileceğiniz, elde veya özel makineler yardımıyla binlerce adet sigara üretebileceğiniz şekilde çalışma türleri bulunuyor. Evde tütün sarmak için gerekli olan malzemelerin her birini firmalardan temin edebilir, ayda kaç adet sigara sardığınızda ne kadar kazanacağınızı da anlaşarak belirleyebilirsiniz.

Evde tütün sarmak için tütün, sarma makinesi, tütünlerin paketlenmesi için ufak keseler olması yeterlidir. Makinenin içerisine tütünü yerleştirdikten sonra, yeteri kadar tütün koyulduğunda makinenin yan kısmına filtrenin takılması gerekiyor. Makinenin üst kısmı kapatılarak sarma işlemi gerçekleştirilir. Makinenin içerisinde bulunan tütünün tamamı direkt olarak filtrenin içerisine aktarılır ve sarılmış tütün kullanıma hazır hale gelmiş olur. Her bir üründen gelir elde edilebildiği gibi, ayda asgari ücretten çok daha yüksek tutarlar kazanılabiliyor. Sarılacak olan tütün sayısına, firmayla yapılan anlaşmaya bağlı olarak her bir çalışanın kazancı farklı olabiliyor.

Evde Tütün Sarma İşi Veren Firmalar

Evde çalışmak isteyen herkes tarafından çeşitli işlere başvuruluyor. Bu işler arasında diğerlerine nazaran çok daha pratik olmasından dolayı tütün sarma işi, her yaş grubundan insan tarafından tercih ediliyor. Evde sadece bir kişi tarafından değil, birkaç farklı sarma makinesiyle pek çok kişi tarafından da tütün sarılabilir.

Sadece çalışmak için başvuruda bulunan kişinin değil, eşinin ve arkadaşlarının da çalışması için herhangi bir engel bulunmuyor. Evde çalışılabileceği gibi, gerekli malzemeleri yanınızda götürerek istediğiniz her yerde tütün sarabilirsiniz. Bu fırsata sahip olunabilen nadir işlerden olduğu için, özellikle evde ek iş ilanları arasında getirisi ve avantajı en çok olan işlerin başında geliyor.

Evde Para Kazandıran İşler

Çalışırken gezebilmek, istediği yerde çalışabilmek, yakınlarıyla birlikte işi hızlı bir şekilde bitirmek isteyenler tarafından tütün sarma işi vazgeçilmez iş türleri arasında yer alıyor. oturduğu yerden çalışmak, yaptığı işin çok daha pratik ve hızlı bir hale gelmesini sağlamak isteyen herkes tarafından para kazandıran evde tütün sarma işi yapılabilir.

Normalde elde yapılan sarma işlemleri için ortalama 10 saniye ayrılmasına karşın, elektrikli makinelerin temin edilmesiyle birlikte bir çalışan dakikada yüzlerce adet üretim dahi yapabiliyor. Gerekli olan tüm malzemeler firmalar tarafından temin edildiği için, ne kadar saracağınıza ve teslim edeceğinize tamamen siz karar veriyorsunuz. Size teslim edilen tütün ve filtrenin sizin tarafınızdan onlara hazır olarak gönderilmesi için belirlenen tarihe uyulması yeterlidir.

Evde Tütün Sarma İşi ile Ek İş İmkanı

Evde ek iş fırsatlarıyla binlerce Türk Lirası gelir elde edilmesi için en kolay işlerden biri olan tütün sarma işi yapanların sayısı hızla artıyor. Sadece filtre, tütün ve sarma makinesi gerektiği için, maliyetsiz ve çok hızlı sonuç alınabilecek mesleklerden bir tanesi haline gelmiştir. Son zamanlarda sarma sigara içenlerin sayısında hızlı bir şekilde artış görülmesi, bu tür sigaralara olan talebin de hızla artmasını sağlamıştır. Evde çalışmak veya istediğiniz herhangi bir yerde çalışmak için yeni nesil mesleklerden faydalanabilirsiniz.

Meslekler arasında tütün sarma işi, firma tarafından maliyetler ortadan kaldırılarak çalışanlara ortaklaşa bir çalışma ortamı hazırlanmasından dolayı yoğun ilgi görüyor. Kadın veya erkek fark etmeksizin herkesin çalışabileceği, gün içerisinde istendiği kadar çalışılabilecek şekilde bir hizmet yapısı bulunuyor. Gece veya gündüz fark etmeksizin evde ek iş yapabilir, ayda istenen miktarda ürün oluşturarak firmaya gönderebilirsiniz. Bu sayede hiçbir şekilde ekstra masrafla karşılaşılmaksızın ek iş yapmaya başlayabilirsiniz.

Evde tütün sarma işi veren firmalara nasıl başvuru yapılır?

81 ilde evlere iş veren firmalar sitemiz ve facebook sayfamız üzerinden yapılan başvuruları takip etmektedir. Sizde evinizde ek iş yaparak ayca binlerce tl para kazanmak istiyorsanız aşağıdaki başvuru formunu doldurup başvuru yapabilirsiniz. Evlere iş veren firmalar başvuruları değerlendirip size dönüş yapacaktır. İş başvurusu ve işler için herhangi bir ücret istenmemektedir.

Evde yapabileceğiniz diğer ek işler için  facebook sayfamızı  ve web sitemizi takip etmeyi unutma !

Değerli okurlarımız, Evde tütün sarma işi , evde tütün sarma işi veren firmalar ve birçok
önemli etkenden bahsettik. Bunlar dışında evde yaparak ayda binlerce tl kazanabileceğiniz işler için ek iş ilanları sayfamızı ziyaret edin ve sitemizi takip  etmeyi unutmayın !

Yorum yapın