Bankalar

Enpara Kredi Kartı Özellikleri ve Avantajları

En para.com kredi kartının diğer kredi kartlarından ayıran en önemli özelliği kart kullanımında kredi kartı aidat olmayan bankadır. Kart kullanım bedeli, havale, eft de veya herhangi bir yıllık ücretlendirme yapmaması kredi kartının en önemli özelliklerinin başında gelmektedir.

Enpara Kredi Kartı Özellikleri

Enpara.com kredi kartının bir diğer en önemli özelliği de bankadan yapılan fatura ödemeleri, cep telefonu için TL yüklemeleri ve vergi ödemeleri gibi yapılan işlemlerde hiçbir masraf kesmemektedir. Eğer isterseniz faturalarınızı düzenli bir şekilde otomatik talimatlar ile de kullanabilirsiniz. Ayrıca kredi kartında temassız ödeme özelliği de bulunmaktadır. Bu özelliği sayesinde temassız ödeme yapılan pos cihazlarında 90 TL ’e kadar yapılan alışverişlerde işleminizi temassız bir şekilde yapabilirsiniz.

En.para.com Kredi Kartının Avantajları

En önemli avantajlarından bir tanesi en para.com kredi kartı müşterisine kart aidatı ödeyen tek kredi kartı olmasıdır. Bunun için yapmanız gereken kartınızı düzenli olarak kullanmaktır. Düzenli kullandığınız sürece en para.com size 2 yıl boyunca 100 TL size kart aidatı ödemektedir. Bir diğer göze çarpan en önemli özellik kredi kartını kullanarak yaptığınız alışverişlerin sonrasında taksitlendirme yapılabilmektedir. Buna ek olarak yapılan 1.000 TL üzeri alışverişlerde 3’den fazla olmamak şartıyla hiçbir şekilde faiz ödenmeden de taksitlendirme yapılmaktadır. Ayrıca, enpara.com kredi kartı için yapılan tüm indirimli kampanyalardan enpara.com müşterileri gibi kredi sahipleri de yararlanabilmektedir.

Enpara.com Kredi Kartı Başvurusu Nasıl Yapılır?

Eğer enpara.com müşterisiyseniz başvuruyu kolay bir şekilde internet şubesinden veya cep şubesinde başvuruyu yapabilirsiniz. Eğer enpara.com müşterisi değilseniz başvurunuzu enpara.com ’un kendi internet sitesi üzerinden kredi kartı başvurusunda bulunabilirsiniz. Başvuru olumlu bir sonuç verdiği taktirde hem kredi kartı hem de enpara.com müşterisi olursunuz ve olumlu sonuçlanması durumunda 10 iş günü içerisinde kredi kartınızı adresinize teslim edilmektedir. Bunlara ek olarak eğer kredi kartı çıkarmak istiyorsanız ilk olarak aylık gelirinize daha sonra eğer kredi kartınız varsa onun düzenli ödeme yapılıp yapılmamasına veya geçmişte bir borcunuz olup olmadığına bakılmaktadır. Kısacası, bu gibi durumların kredi kartı çıkarılmasındaki en önemli etkenler olduğu bilinmesi gerekmektedir.

Bizi Takip Edin !
Etiket

İlgili Makaleler

16 Yorumlar / Başvurular

  1.   olarak alış-satış işlemlerinde taahhüt ettiğimiz standart bir kur ya da makas aralığı maalesef bulunmuyor.

  2. 2019 yılında sevdiklerinizle birlikte mutlu bir yıl geçirmeniz dileğiyle üzeli ı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir