fbpx
Bankalar

Enpara Kredi Kartı Özellikleri ve Avantajları

En para.com kredi kartının diğer kredi kartlarından ayıran en önemli özelliği kart kullanımında kredi kartı aidat olmayan bankadır. Kart kullanım bedeli, havale, eft de veya herhangi bir yıllık ücretlendirme yapmaması kredi kartının en önemli özelliklerinin başında gelmektedir.

Enpara Kredi Kartı Özellikleri

Enpara.com kredi kartının bir diğer en önemli özelliği de bankadan yapılan fatura ödemeleri, cep telefonu için TL yüklemeleri ve vergi ödemeleri gibi yapılan işlemlerde hiçbir masraf kesmemektedir. Eğer isterseniz faturalarınızı düzenli bir şekilde otomatik talimatlar ile de kullanabilirsiniz. Ayrıca kredi kartında temassız ödeme özelliği de bulunmaktadır. Bu özelliği sayesinde temassız ödeme yapılan pos cihazlarında 90 TL ’e kadar yapılan alışverişlerde işleminizi temassız bir şekilde yapabilirsiniz.

İLGİLİ  Taraftar Kartı Veren Bankalar

En.para.com Kredi Kartının Avantajları

En önemli avantajlarından bir tanesi en para.com kredi kartı müşterisine kart aidatı ödeyen tek kredi kartı olmasıdır. Bunun için yapmanız gereken kartınızı düzenli olarak kullanmaktır. Düzenli kullandığınız sürece en para.com size 2 yıl boyunca 100 TL size kart aidatı ödemektedir. Bir diğer göze çarpan en önemli özellik kredi kartını kullanarak yaptığınız alışverişlerin sonrasında taksitlendirme yapılabilmektedir. Buna ek olarak yapılan 1.000 TL üzeri alışverişlerde 3’den fazla olmamak şartıyla hiçbir şekilde faiz ödenmeden de taksitlendirme yapılmaktadır. Ayrıca, enpara.com kredi kartı için yapılan tüm indirimli kampanyalardan enpara.com müşterileri gibi kredi sahipleri de yararlanabilmektedir.

Enpara.com Kredi Kartı Başvurusu Nasıl Yapılır?

Eğer enpara.com müşterisiyseniz başvuruyu kolay bir şekilde internet şubesinden veya cep şubesinde başvuruyu yapabilirsiniz. Eğer enpara.com müşterisi değilseniz başvurunuzu enpara.com ’un kendi internet sitesi üzerinden kredi kartı başvurusunda bulunabilirsiniz. Başvuru olumlu bir sonuç verdiği taktirde hem kredi kartı hem de enpara.com müşterisi olursunuz ve olumlu sonuçlanması durumunda 10 iş günü içerisinde kredi kartınızı adresinize teslim edilmektedir. Bunlara ek olarak eğer kredi kartı çıkarmak istiyorsanız ilk olarak aylık gelirinize daha sonra eğer kredi kartınız varsa onun düzenli ödeme yapılıp yapılmamasına veya geçmişte bir borcunuz olup olmadığına bakılmaktadır. Kısacası, bu gibi durumların kredi kartı çıkarılmasındaki en önemli etkenler olduğu bilinmesi gerekmektedir.

İLGİLİ  Kredi Kartı Başvuru Neden Kabul Edilmez?
Etiket
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Bu yazıya oy vermek ister misiniz?
Loading...

İlgili Makaleler

16 Yorumlar

  1. Paylaştığınız sayfa   ‘a ait olmayıp itibar etmemenizi rica ederiz. Hassasiyetiniz ve bildiriminiz için çok teşekkür ederiz, gerekli tüm aksiyonları aldığımızı bilmenizi isteriz.

  2. Hassasiyetiniz ve bildiriminiz için çok teşekkür ederiz, gerekli tüm aksiyonları aldığımızı bilmenizi isteriz.

  3. Yeni Yıla Özel Anketimize Katılım Sağlayan Siz Değerli Müşterilerimize Bir Birinden Sürpriz Hediyelerden Birini Kazanma Şansı! 300 Şanslı Müşterimize Iphone X, 11 Şanslı Müşterimize Mercedes AMG Hediye!

  4. Yok bonus, yok puan, yok milyar harca 1 kuruş hediye savsatalarından bıkanların bankası oldun. Özetle bence nitelikli gerçek ihtiyaca yönelik kampanya yapan tek banka. Teşekkürler

  5. @Enparacom Sayın enpara yetkilileri yeni yil kampanyası adı altında sahte hesapla insanları dolandirmaya çalışıyorlar. Siz bu konuyla ilgili ne gibi önlemler alıyorsunuz ya da almakta mısınız?

  6.   olarak alış-satış işlemlerinde taahhüt ettiğimiz standart bir kur ya da makas aralığı maalesef bulunmuyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Close