En Yüksek Limitli Öğrenci Kredi Kartı

En Yüksek Limitli Öğrenci Kredi Kartı
En Yüksek Limitli Öğrenci Kredi Kartı

Öğrenciye Yüksek Limitli Kredi Kartı

 

Öğrencilerin kullandıkları kredi kartları şu şekildedir:

  • Yapı Kredi Bankası Play Kart kredi kartı
  • Türkiye İş Bankası İş’te Üniversiteli kredi kartı
  • Akbank Axess exi26 kredi kartı
  • Vakıfbank Like Kredi Kartı
  • Ziraat Bankası Genç Kart Kredi Kartı
  • Türkiye Ekonomi Bankası ÜniversiTEB Bonus Card

Yapı Kredi Bankası Play Kart Kredi Kartı ve Limitleri

Yapı Kredi Bankası Play Kart Kredi Kartı kullanan öğrencilerin 2 yıllık ön lisans ya da 4 yıllık lisans öğrencisi olması gereklidir. Bu kredi kartına sahip olmak isteyen öğrencilerin kefil göstermesine gerek yoktur. En yüksek limitli öğrenci kredi kartı olarak değerlendirilen Play Kart kredi kartının limiti en fazla 1.300 TL olarak hizmete sunulmuştur.

En yakın Yapı Kredi şubesine gerek duyulan belgelerle birlikte gidildiğinde bu kredi kartına sahip olmak mümkündür. Öğrenciler Play Kart ile nakit, taksitlendirme, ödeme gibi işlemler halledilebilecektir.

Akbank Axess Exi26 Kredi Kartı ve Limiti

Akbank Axess exi26 kredi kartı limiti en fazla 1000 TL olmaktadır. Bankaya gelir belgesi gösterildiği takdirde bu limitin arttırılması da söz konusu olacaktır. Bu kredi kartından yararlanacak öğrenciler 16-26 yaş arasındaki öğrencilerdir. Axess özelliği gösteren kredi kartı için ilk iki yıl banka tarafından kart aidatı ödemesi alınmayacaktır. İlk iki yıl sonrasında öğrencilerden temin edilecek kart aidat ücreti 20 TL olarak hesaplanmıştır. Öğrencilere özel sunulan bu kart ile 3 ay ertelemeli taksit ödemesi yapılabilir.

Vakıfbank Like Kredi Kartı Nasıldır ve Limiti

Vakıfbank Like kredi kartı üst limiti gelir durumu söz konusu olmayan öğrenciler için 1000 TL olarak belirlenmiştir. Eğer öğrenci bankaya gelir belgesi ibraz ettiği takdirde kredi kartı limiti ilk yıl için gelirinizin iki katı, sonraki yıllarda ise gelirinizin 4 katı olacak şekilde arttırılacaktır.

En yüksek limitli öğrenci kredi kartı arayışında olan kişiler için Vakıfbank Like Card yaş alt ve üst sınırı 18 ve 26 yaş olarak belirlenmiştir. Bu kredi kartının yıllık kart ücreti 12 TL olarak tahsis edilecektir.

Türkiye İş Bankası İş’te Üniversiteli Kredi Kartı Limiti Nasıldır?

Türkiye İş Bankası kredi kartı limiti öğrenciden öğrenciye farklılık gösterse de ilk aşama da 400 TL olarak uygulanmaktadır. Ancak ödemelerin düzenli yapılması halinde kredi kartı limitinin arttırılması söz konusu olacaktır. Bu kredi kartından 18 ve üstünde öğrenciler yararlanabilirler. Sadece ön lisans ve lisans öğrencilerinin kullanabileceği bir kredi kartıdır. İndirimli ve taksitli alışveriş imkânı sağlayan kredi kartı ile temassızlık özelliği ile de hızlıca alışveriş yapabilmek mümkündür.

İş’te Üniversiteli kredi kartı için ilk yıl kart aidat ücreti alınmasa da sonraki yıllarda aidat ücreti ödenmeye başlanacaktır.

Ziraat Bankası Genç Kart Nasıldır, Limiti Ne Kadardır?

Ziraat Bankası kredi kartı limiti gelir durumu söz konusu olmadığı takdirde 500 TL olarak hizmete sunulmuştur. Bankaya gelir belgesi sunulduğu zaman bu limitte artacaktır. 18-26 yaş aralığında faizsiz ve masrafsız olarak ekstra alışveriş fırsatı sunan bu kredi kartı ile 5 yıl boyunca kart aidatı ödenmeyecektir. 90 TL’ye kadar temassızlık özelliği kullanılabilir.

Türkiye Ekonomi Bankası (TEB) Bonus Card Limiti Ne Kadardır?

Türkiye Ekonomi Bankası (TEB) Bonus Card limiti en fazla 1000 TL olmaktadır. Bu kredi kartı ile üniversite öğrencilerinin Bonus üyesi işyerlerinden yapılacak 50 TL’lik alışverişlerde hafta sonu sinema ve tiyatro biletlerine %50 indirim imkânı bulunacaktır. Öğrenciler bu banka aracılığıyla kredi kartıyla hesap işletim ücreti de ödememiş olur.

En yüksek limitli öğrenci kredi kartı sahibi olmak isteyen kişilerin gelir belgesini bankaya ibraz etmeleri durumunda da kredi kartı limitleri de artış gösterecektir.

Yorum yapın