Bankalar

Emekli Maaşına Promosyon Veren Bankalar 2019

İnsanlar belli bir yaşa geldiklerinde emekli olma hakkına sahip olurlar. Bu insanlar Türkiye Cumhuriyetinin bu yasasından faydalanarak her ay düzenli olarak belli bir gelire sahip olan bu vatandaşlar bu paralarını banka hesaplarından çekebiliyorlar. Ancak günümüzde bazı bankalar emekli olan bireylerin emekli hesaplarını kendi bankalarına geçirmeleri için kazançlı promosyonlar oluşturarak onları ikna etmeye çalışıyor. Tabii ki emekli için avantaja dönüşen bu promosyonlar hemen hemen her banka tarafından farklı bir şekilde sağlanılıyor. Peki sizce en fazla ve en faydalı promosyonu sağlayan bankalar hangisidir? Gelin o bankaları ve emekliye verdikleri promosyonları birlikte inceleyelim:

Akbank Emekli Promosyonu

Akbank, emekliye 450 TL’ye varan bir promosyon tekliflerinde bulunuyor. Ayrıca tüm bankaların ATM’lerinde de iki sefere mahsus ücretsiz bir şekilde para çekme imkanı da sağlıyor. Akbank’ın bir diğer artısı ise EFT ve havale işlemlerinden emekliden para almamasıdır.

FibaBanka Emekli Promosyonu

FibaBanka, emeklinin aldığı maaş miktarına göre belli bir promosyon veriyor. Bu genelde 330, 415 ya da 500 TL arasında değişebiliyor. Ayrıca FibaBanka da emekliye diğer bankaların ATM’lerinden ücretsiz bir şekilde para çekmesini sağlıyor.

DenizBank Emekli Promosyonu

DenizBank ise emekliye 450 TL’ye kadar bir promosyon ödüyor. Ayrıca DenizBank’ın sağladığı bir diğer avantaj ise eğer bir emekliyi DenizBank’a kazandıran gençlere 150 TL vermesi. Ayrıca DenizBank’a geçtiğinizde ilk elektirik faturanızı ücretsiz öderken su’yu ise %10 indirimli ödeyebilirsiniz.

ING BANK Emekli Promosyonu

ING Bankası da, DenizBank gibi gelen emekliye 450 TL’ye kadar bir promosyon veriyor. Ayrıca bir yeni fatura talimatına 50 TL ödeme yaparken iki yeni otomatik fatura talimatına ise 150 TL ödeme gerçekleştiriyor.

Garanti Bankası Emekli Promosyonu

Garanti Bankası, emekliye 450 TL’ye kadar bir promosyon veriyor. Ayrıca kredilerle de düşük faizle ödeme sağlayan Garanti de birçok emeklinin ilk tercihleri arasında yer alıyor.

İş Bankası Emekli Promosyonu

Emekliye 450 TL’ye kadar promosyon ücreti sağlayan İş Bankası, kredi kartları için emekliden bir yıllık aidat talep etmiyor. Ayrıca emekli müşterisine ücretsiz EFT ve havale işlemlerini sağlayan İş Bankası kredilere özel faiz imkanı da tanıyor.

Bizi Takip Edin !
Etiket

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir