Denizbank

Denizbank Kredi Faiz Oranları 2020

Denizbank Kredi Faiz Oranları
Denizbank Kredi Faiz Oranları

Denizbank ülkemizde yıllardır hizmetine devam eden özel yatırım bankaları arasındadır. Siz de Denizbank’a kredi başvurusunda bulunarak tüm ihtiyaç, konut ve taşıt kredisinin yanı sıra kurumsal alanda ihtiyaç kredi başvurusu yapabilir ve acil nakit ihtiyacınızı Denizbank’tan en uygun faiz oranları ile karşılayabilirsiniz.

36 aya kadar varan vade seçenekleri ve çok uygun faiz imkanlarıyla ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunmak istiyorsanız Denizbank şubeleri, Denizbank müşteri hizmetleri, sms ,atm, mobil veya internet şubesinden kredi başvurunuzu yapabilirsiniz.

Bu Yazıda Neler Bulacaksınız?

Denizbank Taşıt Kredisi Faiz Oranları 2020

Kullandığınız aracı değiştirmek sıfır yada ikinci el araba sahibi olmak isteyenler Denizbank taşıt kredisi faiz oranları inceleyebilir ve sizler için uygun faiz oranlarıyla araç sahibi olabilirsiniz. Araç kredisi için başvuru yaparak siz de 48 aya varan vadelerle kredinizi kullanmaya başlayabilirsiniz. İkinci el araç kredileri en fazla 5 yaşına kadar olan araçlara verilmekte olup; aracın kasko değerinin %70’ine kadarını kredi olarak alabilirsiniz. Yani 100.000 TL kasko değerinde olan bir araca en çok 70 bin TL kredi çekebilirsiniz.

Ayrıca araç kredilerinde krediye karşılık araca ipotek konulmakta ve kredi bitene kadar bu ipotek kaldırılmamaktadır. 2020 yılında en uygun faizlerle Deniz bank taşıt kredisi hangi bankada diye düşünüp araştırma yapıyorsanız Denizbank’ı araştırmaya davet edebiliriz. Çünkü Denizbank her zaman diğer banka kurumlarına göre çok daha uygun faiz oranlarıyla tüketicilere kredi vermektedir. 48 aya varan vadelerle kredi başvurunuzu yaparak istediğiniz aracınızın sahibi olabilirsiniz.

Denizbank Konut Kredisi Faiz Oranları 2020

Denizbank güncel ilerleyen teknolojiyi son derece hızlı kullanan ve müşteri memnuniyeti için çalışan banka kuruluşlarındandır. Denizbank’ın son dönemlerde verdiği reklamlarla birlikte de potansiyel müşteri sayısını artırmıştır.

Denizbank konut kredisi kampanyası düzenlemektedir. Bu kampanya kapsamında hayalindeki eve Denizbank yardımıyla konut kredisi kullanarak satın almak isteyenler için; konut kredilerinde normalde en fazla %80’i kredilendirilmektedir. Bu sebeple elinizde bir miktarda birikiminizin olması gerekmektedir. Ancak bu kampanya ile beraber Denizbank Konut Kredisi faiz oranları ile beraber ev satın almak isteyenlere ekspertiz değerinin tamamını konut kredisi olarak sunmaktadır. Denizbank %100 konut kredisi kampanyası ile müşterilerine %100 kredi imkanı sunmaktadır. Ancak bu kredi kampanyası kapsamında Denizbank’ın bir prosedürü bulunur. Bu krediyi kullanmak isteyen tüketicilerden başka bir evi kendi evlerinin kredisi için ipotek ipotek göstermelerini isterler . Eğer kişi ev sahibi değilse 3. bir kişinin evini ipotek tahsis edebilir.

Bizi Takip Edin !
Etiket

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir