Banka Kredileri

Borç Kapatma Kredisi 2019

Borç transfer kredisi veya borç kapatma kredisi, özel ve kamu bankalarının kredi kampanyaları ile sunuluyor. Borç kapatma kredisi 2019 faiz oranları, bankaların sunduğu opsiyonlara göre farklı seçeneklerde uygulanıyor. Çeşitli bankalara kredi kartı borcu ve kredi borcu olanlar için sunulan uygulamalar dahilinde, borç transferi sağlanabiliyor.

Borç Kapatma Kredisi Kimlere Verilir?

Taşıt kredilerinde ve ihtiyaç kredilerinde borç kapatma kredisi sunuluyor. İhtiyaç kredileri ve kredi kartı borcu olanlar için sunulan uygulamalar dahilinde, farklı bankalara olan borçlar tek bankada toplanarak, yapılandırma sağlanır.

Borç kapatma kredisi kimlere verilir konusunda, sigortalı çalışanlar ve kamu çalışanlarının yanı sıra gelir belgesi sunabilen kişilere sunulan bir opsiyon olduğundan bahsedebiliriz.

KMH ve konut kredi borçları, borç transfer kredisi kapsamında olmayan kredi türleri arasında yer alıyor. Borç transfer kredilerinde, kredi borçlarının tamamı transfer edilerek rahat ve kolay şekilde ödenmesi sağlanır. Ayrıca borçların transferlerinde EFT ücreti veya farklı komisyonlar tahsil edilmez.

Borç Kapatma Kredisi Veren Bankalar

Ziraat Bankası öncülüğünde sunulan borç transfer kredileri, devlet destekli kamu bankaları ve özel bankalar tarafından sunuluyor. Kredi paketi olarak sunulan borç transfer kredisinde; faiz oranlarına ve kredi başvuru şartlarına göre uygulama sunuluyor.

Borç kapatma kredisi veren bankalar arasında; Ziraat Bankası, Akbank, Vakıfbank, Şekerbank, Garanti Bankası, Finansbank, Denizbank, Burganbank, Odeabank ve İş Banaksı seçenekleri bulunuyor.

2019 borç transferi kredisi için kampanya sunan bankalar arasında ayrıca TEB yer alıyor.

Vakıfbank Borç Kapatma Kredisi

Vakıfbank tarafından sunulan borç yapılandırma kredisi, farklı bankalara olan kredi borçları ve kredi kartı borçlarının yapılandırılmasını sağlıyor. 18 ay vadeli olarak sunulan Vakıfbank borç kapatma kredisi, 20 bin TL’ye kadar sunuluyor. Borç transfer kredilerinde ayrıca 3 ay sonra ödemeye başlama seçeneği ile avantaj sunuluyor.

Ödeme planı, başvuru ve talebe göre yapılıyor. Eşit taksit seçenekleri veya farklı tutarlarda planlanan taksit tutarlarında göre ödeme planı oluşturularak Vakıfbank borç kapatma kredisi sunuluyor. Vakıfbank resmi internet sayfasından kredi detayları incelebilir ve başvuru yapılabilir.

Akbank Borç Kapatma Kredisi

Akbank şubelerinden veya Akbank Direkt İnternet sisteminden borç kapatma kredi başvurusu yapılabiliyor. Farklı bankalara olan kredi ürünleri ve kredi kartları toplam borçlarının tamamen ödenmesi ve Akbank kredisiyle uygun opsiyonlarla yapılandırılması için sunulan bir uygulamadır.

Axess kullanıcılarına sunulan Akbank borç kapatma kredisi için, Axess kart üzerine borç transferi yapılarak, daha esnek ödeme yapılması sağlanıyor. Detaylar için Akbank resmi web sitesinden bilgi alabilirsiniz.

Garanti Bankası Borç Kapatma Kredisi

2019 borç transfer kredilerinde Garanti Bankası, tüm kredi borçlarının yanı sıra kredi kartlarının borçlarında da transfer sağlıyor. Garanti Bankası borç kapatma kredisi için banka şubelerinden direkt başvuru yapılabilir.

İhtiyaç kredilerine özel sunulan Garanti Bankası borç transfer kredisinin yanı sıra Tam Destek kredi seçeneğiyle de borç kapatma kredisi opsiyonu sunuluyor.

Ziraat Bankası Borç Kapatma Kredisi

Tüketici kredileri dahilinde ve konut kredisi refinansman uygulamaları için Ziraat Bankası tarafından borç kapatma kredi seçeneği sunuluyor. Konut finansmanı kapsamı dışında ipotekli bireysel finansman kredisi olarak sunulan kredi opsiyonları ve çeşitli bankalara olan kredi borçlarının tek başlık altında toplanması ile sunulan kredi çeşitleridir.

Ziraat Bankası borç kapatma kredisi seçeneklerinde faiz oranlarını inceleyerek, kredi başvurusunda bulunabilirsiniz. Konut refinansmanı için sunulan faiz oranı yüzde 1,52 olarak belirlenmiştir. 60 aya kadar vade seçeneği sunulan borç transfer kredilerinde, kredi kullanım miktarına göre ödeme planı belirlenmektedir.

Bizi Takip Edin !

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir