Finans

Ankara’da Kredi Veren Finans Kuruluşları

Hayatın normal seyrinde insanın çeşitli ihtiyaçları olabilmektedir. Bu ihtiyaçları karşılayabilmek için çalışmak, para kazanmak ve hayatı idame ettirmek gerekmektedir. Para kazanılsa dahi gelirin üstünde istekler olduğunda borç yapılmaktadır. Devamlı bir harcama olduğundan bazı dönemlerde nakit para bulmakta zorlanılır ve yapılan bu borçların ödeme zamanı geldiğinde sıkıntılı zamanlar yaşanmaktadır. Ankara gibi büyük bir şehirde yaşayıp borcu olanlar kendilerince çözüm aramaktadır. Böyle bir durumda hemen akıllara Ankara’da kredi veren finans kuruluşları var mıdır diye bir soru gelebilir. Finans kuruluşlarından önce farklı seçenekler değerlendirilmelidir. Ankara memur kentidir ve büyük bir şehir olduğundan bankalar yerine kredi ihtiyacını karşılayacak farklı alternatiflerin bol olduğu bir şehrimizdir.

Bunlar, birincisi herhangi bir ödeme veya borç söz konusu olduğunda birikimlerinizden yapacağınız nakit ödeme en doğru olanıdır. Şayet birikim yoksa ve hayat şartları gereği nakit paranın olmadığı zaman dilimlerinde ikinci seçenek olarak bankaların verdiği krediler imdada yetişmektedir. Fakat bazı kişiler çeşitli nedenlerden dolayı bankaların kara listesine girdiğinden bankalar kredi vermemektedir. Kara listede olup bankalardan alamayanlar Ankara’da kredi veren finans kuruluşları ve sunduğu imkanları araştırabilir. Küçük şehirlerde, ilçe ve kasabalarda yaşam çok daha az masraflı olduğu halde büyük şehirlerde özellikte metropollerde oldukça pahalıdır. Büyük şehirlerde bankaların dışında kredi veren yerlerin olması güzel bir olanaktır. Bankalardan sonra kredi için en güvenilir yerler tabi ki finans kuruluşlarıdır.

Bu Yazıda Neler Bulacaksınız?

Kredi Veren Finans Kuruluşları ve Sundukları Olanaklar

Ankara’da kredi veren finans kuruluşları vardır fakat her birinin yeri, iletişim bilgileri ve sunduğu imkan ve olanaklar farklıdır. Ankara’nın İvedik’te, Ziya Gökalp Caddesi herkesin daha iyi bilebileceği ifade ile Kızılay’da, Kızılay’ın Meşrutiyet Caddesinde ve Kızılay Sakarya Caddesinde çok sayıda güvenilir finans kurumu kredi vermektedir. Bu mekanlardaki adreslerde bulunan finans kurumlarının bazıları doğrudan kredi çıkarıp verirken bazıları ise finansal konular ve krediler hakkında kişilere danışmanlık yapmaktadır. Bu kurumların sadece bu adreslerde yerleri olmayıp farklı semtlerde de ofisleri bulunmaktadır. İşlemleri tamamen sona erdirmeden herhangi bir ücret almadıklarından ötürü sıkıntısı olanlar iletişim telefonlarını arayarak veya internet siteleri üzerinden sıkıntılarını anlatıp yardım talep edebilirler.

Ankara’da kredi veren finans kuruluşları sitelerine genellikle online başvuru formu koymaktadır. Kredi isteğinde bulunan kişiler tarafından doldurulduğunda en kısa süre içinde kişilere dönüş yapılarak gerekli işlemler istek doğrultusunda başlatılır. Genellikle en fazla 2 gün içerisinde formun sahibi ile görüşme yapılır ve onay alındığında durum netleştirilerek kredi işlemleri yapılır. Her kurumun kredi ödeme talimatı, faiz oranı değiştiğinden sonrasında mağduriyet yaşamamak için kesin onay vermeden önce alınacak miktar, geri ödenecek miktar ve ödeme koşulları ayrıntılı olarak konuşulmalıdır. Bu sıkıntı yaşanır veya yaşanabilir manasında olmayıp tedbir amaçlı bir tavsiyedir.

Senetle Borç Veren Kuyumcular

Nakit para ihtiyacı durumlarında bankalar dışında Ankara’da kredi veren finans kuruşları olduğunu öğrendik. Bu kuruluşların dışında bir de Ankara’nın merkezi ve ilçeleri de dahil olmak üzere birçok yaşam alanında senet karşılığında borç veren kuyumcular, sarraflar bulunmaktadır. Modern tefecilikle eş değer tutulsa dahi günümüzde ev geçindirmenin zor olduğunu ve acil durumlarda bu tür durumları değerlendirenlerin olduğunu da bilmekteyiz. Faktoring hizmeti veren bu kuyumcular senet karşılığında nakit para vermektedir. Ödemenin vakti geldiği halde ödeme yapılmadığında yüksek oranda faiz işleme sokulmaktadır. 10 bin olarak alınan senet günü günü ödenmediğinde katlanarak faiz oranına göre 20 binlere çıkabilir. Vaktinde ödenmediğinde katlanarak arttığından tedbirli olmak ve vakitlice ödeyeme gücü olmayanların bu yolu tercih etmemeleri tavsiye edilir.

Bizi Takip Edin !
Etiket

İlgili Makaleler

Bir Yorum / Başvuru

 1. *% 3 faizli kredi oranı sunar
  * Nakitsiz Girişimci İçin Sigorta
  * Para garantisi
  * 10,000 TL’den 100,000,000 TL’ye kadar kredi teklifi

  İyi kredi puanıyla, Credit Financier Home, bireysel veya şirket veya kooperatif derneklerine, endüstriyel ve kişisel çıkarlar için teminatlı krediler ve teminatsız krediler sunar.

  İletişim Adresi:
  WhatsApp: +15184181390
  Doğrudan posta:
  creditfinancierhome@gmail.com

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Okumaya Değer :)

Close