Alternatif BankBanka Kredileri

Alternatif Bank Kredi Faiz Oranları 2019

Türkiye’de yeni açılan ve kısa zamanda hızlı bir yükseliş yakalayan özel katılım bankalarından Alternatif Bank ya da daha bilinen ismiyle A Bank, alternatif olmak için kurulmuş ve olabildiğince iddialı faiz ve vade oranları ile teklifler oluşturan bankalardan biridir. 1991 yılından beri bankacılık sektörünüzde hizmet veren A Bank’ın en büyük yükselişi 2013 yılında satın alınmasıyla başladı. Alternatif Bank’ın The Commercial Bank’a satılmasından sonra yükselişe geçmesi elbette bir çok yeniliği ülkemize de getirdi. Kredi kartları, kredi ürünleri ve uygun pek çok ihtiyaç kredisi; A Bank’ta sizi bekliyor.

Alternatif Bank İhtiyaç Kredisi Faiz Oranları 2019

Alternatif Bank’ın tüm ihtiyaçlarınız için 50 Bin TL’ye kadar verildiği ihtiyaç kredileri, genelde dosya masrafının 50 TL olmasıyla birlikte %1,38 faiz mükemmel bir kredidir.

Piyasadaki pek çok bankaya oranla çok daha iyi bir teklif yapan Alternatif Bank’ın vade oranı arttıkça faiz oranı da artıyor ancak; en yüksek vade oranı olan 48 aylık periyotta bile faiz oranının sadece %1,48 dir. Dolayısıyla, gönül rahatlığıyla kredi çekip kolayca ödeyebileceğiniz ortadadır.

Alternatif Bank Taşıt Kredisi Faiz Oranları 2019

Alternatif Bank’tan yine çok makul vade ve faizlerle taşıt kredisi de alabilirsiniz. İsterseniz sıfır, isterseniz ikinci el pek çok taşıt için hem şirketinize hem de direkt olarak bireysel taşıt kredisi veren bankanın faiz oranları %1,34’ten başlamaktadır.

MUTLAKA OKUMALISIN!  Nakit Avans mı Daha Avantajlı, İhtiyaç Kredisi mi?

Yine diğer bankalardan çok daha sağlam bir teklif olan bu faiz oranı 42 ila 48 aya kadar vadelendirildiğinde %1,4’e çıkabiliyor fakat yine de tüketici için epey başarılı bir orandır.

Alternatif Bank Konut Kredisi Faiz Oranları 2019

Başını sokacak kendilerine ait bir evi olsun isteyen insanlar, bankaların sunmuş olduğu hizmetleri kullanarak isteklerini gerçekleştirebilirler. Bu noktada en sık kullanılan alternatiflerden birisi de konut kredisi veya mortgage olarak adlandırılan kredi türüdür. Abank’taki Konut Kredisi’nden  yararlanmayı planlıyorsanız Abank Konut Kredisi  ile çekebileceğiniz en yüksek meblağ bir milyon lira, ödeme için verilen en uzun vade ise 36 aydır.

Bizi Takip Edin !

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir