Albaraka TürkBanka Kredileri

Albaraka Türk Kredi Faiz Oranları 2019

Albaraka Türk diğer bankalardan farklı olarak islami prensipleri olan bir bankadır. Faizsiz bankacılık anlayışını benimser. Albaraka Türk Katılım bankası için ister bireyse isterseniz iş yeriniz için kredi çekebilirsiniz.

Albaraka Türk Katılım Bankasının tüketicilere yönelik sunduğu bazı krediler şöyledir;

 • İhtiyaç kredisi
 • KOBİ kredisi
 • Ticari kredi
 • Konut kredisi
 • 0 km ve 2. El araç kredisi

Albaraka Türk Bankasından finansal destek alarak sizin için en uygun krediyi belirleyip kullanabilirsiniz. Albaraka Türk Katılım Bankası sizin için en uygun finans desteğini sağlayacaktır. Albaraka Türk Katılım Bankası’nın ihtiyaç finansman desteği ile birçok ihtiyacınızı karşılayacaksınız.

Albaraka Türk Bankası İhtiyaç Kredisi Faiz Oranları 2019

İhtiyaç kredisi için belirlenen faiz oranı; %3,3

Yıllık maliyet ; %69,25

100 bin TL para ve 36 ay vadeler içindir.

Kredi başvurunuzu size en yakın Albaraka Türk Katılım Bankası şubesinde ve ya Albaraka Türk Katılım Bankası internet adresinden bilgi alarak başvuru yapabilirsiniz.

Albaraka Türk Katılım Bankası ihtiyaç kredisi için ihtiyaç duyulan bilgiler ise şu şekildedir;

 • 18 yaşından büyük olmanız gerekir.
 • Nüfus cüzdanı ve gelir belgesi gerekir.
 • İkametgâh gibi belgeler gerekir.

Bunlara ek olarak bankanın sizden doldurmanızı talep edeceği başvuru formu belgelerini eksiksiz ve hatasız bir biçimde doldurarak kredi için anında başvuruda bulunabilirsiniz.

Albaraka Türk Katılım Bankası 0 Km Araç Kredisi Faiz Oranları 2019

Almayı istediğiniz sıfır km araçlar için Albaraka Türk Katılım Bankası sizler için en uygun geri ödeme koşullarıyla aradığınız finansmanı size sağlamaktadır. İstediğiniz arabayı alabilmek için bankanızdan destek alabilirsiniz. Albaraka Türk Katılım Bankası 0 km (sıfır) araç kredisinin genel şartları şu şekilde belirtilmiştir.

 • Ödemelerinizi 48 aya kadar vade ve aylık eşit taksit imkanlarından yararlanabilir.
 • Albaraka Türk Katılım Bankası 0 Km Araç Kredisi faiz oranı; güncel %3 olarak belirlenmiştir.
 • Almak istediğiniz aracın değeri 100 bin TL’nin altında ise %70 finansman desteği 100 bin TL’nin üstünde olan araçlar için ise %50’dir.

Albaraka Türk Katılım Bankası sıfır araç kredisi almak için yapacağınız başvuruda gerekenler;

 • Seçtiğiniz aracın proforma faturası ve ya asıl faturası,
 • Kimlik bilgileriniz,
 • Başvuru formu ile çok pratik bir şekilde başvurunuzu yapabilirsiniz.

Albaraka Türk Katılım Bankası sıfır araç kredisi için tahsis ücreti verilen finansman miktarının %0,5’i oranındadır. Bu orana BSMV dâhil edilmemiş halidir.

Albaraka Türk Bankası 2. El Araba Kredisi Faiz Oranları 2019

Sarın almak istediğiniz aracın illa ki sıfır olması şart değildir Albaraka Türk Katılım Bankasının sağladığı araç kredileri ile isterseniz sıfır km araç sahibi isterseniz de ikinci el araç sahibi olabilirsiniz.

Albaraka Türk Bankası Konut Kredisi Faiz Oranları 2019

Albaraka Türk Katılım Bankası konut kredisi ile yıllardır özlemini çektiğiniz eve sonunda sahip olabilirsiniz. Albaraka Türk Katılım Bankası sunduğu konut finansmanları ve tüketiciye en uygun ödeme şartlarıyla sizin için hizmet vermeye devam etmektedir. Albaraka Türk Katılım Bankası konut finansmanının (kredisinin) tüketicilere sunduğu imkânlar ve kredinin genel özellikleri şöyledir;

Satın almak istediğiniz evin ekspertiz değerinin en fazla %80’i kadar kredi yardımı sağlanır. İlave gayrimenkul teminatı gösterirseniz eğer ekspertiz değerinin %100’ü karşılanabilir.

120 ay vade imkanı

Kredi ödemelerinizi eşit taksitlerle 3 ayda bir ya da sizin için nasıl daha uygunsa o biçimde düzenleyebilirsiniz.

Yeni alacağınız ev için Albaraka Türk Katılım Bankası’ndan alacağınız evi sigortalatabilir ve ödeyeceğiniz kredi vadesi süresince hayat sigortasından yararlanabilirsiniz.

Albaraka Türk Katılım Bankası Konut Finansmanı (kredisi) ile KKDF ve BSMV ödemelerinden muaf olma şansı da Albaraka Türk Katılım Bankası tüketicilerine sunulmaktadır. Albaraka Türk Katılım Bankası İhtiyaç Kredisi başvurusu için gerekenler

 • Nüfus cüzdanı
 • Gelir belgesi ya da maaş bordrosu
 • Ön değerlendirme ve bankanız tarafından istenen eğer var ise diğer belgeler.

Bizi Takip Edin !

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir