Bankalar

24 Ay Vade ile Telefon Kredisi Teknosa’da

Bankalar vatandaşlara bir çok farklı kredi çekebilme imkanı sağlamaktadır. Konut kredilerinden ihtiyaç kredilerine, taşıt kredilerinden arsa kredilerine kadar birçok kredi çekebilme imkanı sağlanmaktadır. Bunlara ek olarak bazı bankalarla anlaşmalı mağazalar da vatandaşlar için telefon kredisi çekme fırsatı vermektedir. Böylece bazı anlaşmalı bankalar sizler için daha kolay bir şekilde telefon almanız açısından kredi fırsatı vermektedir. Telefon kredisi veren mağazalardan bir tanesi de Teknosadır. ING Bank ile anlaşmalı olan teknosa 500 TL’den 15.000 TL’e kadar kredi çekebilme fırsatı vermektedir.

Faiz oranlarına bakacak olursak, %1.89’ dan başlayan faiz oranları ile 48 ay vade ile teknokredi kartınız ile istediğiniz elektronik ve cep telefonu alışverişi yapabilirsiniz. Ayrıca, kredi için başvuru yapmakta oldukça çok kolay. Ilk olarak ön başvurunuz için  yapmanız gereken tek şey TEKNOSA yazıp boşluk bırakıp ve daha sonra T.C kimlik numaranız ile 2229’a SMS atmaktır. Sonrasında size cevap geldiği zaman kimliğinizi doğrulatmak amacıyla size en yakın mağazasına giderek gerekli evraklara imzanızı atarak başvurunuzu yapabilirsiniz. Böylece krediniz hemen hazır. İstediğiniz zaman çektiğiniz kredi tutarı kadar alışverişinizi yapabilirsiniz. Son olarak, taksitlerinizi telefon bankacılığından veya ATM’lerden de kolayca ödeyebilme şansınız bulunmaktadır.

24 Ay Vade ile Telefon Kredisi Kampanya Koşulları

  • Teknokredi kartı ile alınan elektronik eşyalarda tablet ve bilgisayar alımlarında 6 ay vade ile alınabiliyorken cep telefonunda ise en fazla 12 ay vade ile taksitlendirme yapabilirsiniz.
  • Teknokredi kartını, çektiğiniz kredi kadar teknosa mağazalarında kullanmanız gerekmektedir.
  • Kredinizi 500 TL’den 15.000 TL’e kadar çekebilirsiniz. Tutara göre vade değişmekte olup, istediğiniz tutara göre 36 ay vade ile başlayan taksitlendirmelerle kredinizi çekebilirsiniz.
  • Teknosa kredisi çekilirken hiç bir şekilde kredi tahsis ücreti istenmemektedir.
  • Müşteriler, çektikleri kredileri hafta içi veya haftasonu istedikleri gün içerisinde saat 10:00 ile 22:00 arasında kullanabilmektedirler.
  • Son olarak, alıverinizi yaptıktan sonra oluşan herhangi bir sıkıntı çıkması durumunda 0850 222 0 600 numaralı müşteri hizmetlerini arayarak şikayetlerini bildirebilirler.
  • Eğer kredinizi ertlemek istiyorsanız, faiz oranı değişmektedir. Ertelenen faiz oranları %2.34’dür. Ayrıca, ertelenen ayların sayısı 12 aylık vade sayısından düşülmektedir.

Bizi Takip Edin !

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir