Banka Kredileri

0 Faizli Araba Kampanyaları 2019

Siz de artan faizlerden dolayı araç satın almayı erteliyorsanız bu habere çok sevineceksiniz! Birçok araba markası vatandaşlara araba edinmeleri için bir kolaylık sağlıyor. Peki bu sıfır faizi sağlayan araba markaları hangileri? Bu yazımızda sizler için sıfır faiz veren araba markalarını inceledik. Böylece araç kredisi almaktan da artık çekinmeyeceksiniz! İşte 2019 yılında sıfır faiz verecek olan araba markaları:

FORD 0 Faizli Araba Kampanyası

Müşteriye sıfır faiz veren araba markalarının başında FORD markası geliyor! Türkiye’de oldukça fazlaca alıcı kitlesi olan FORD markası 24 bin TL’ye sıfır faiz vererek müşterisine mutlu haberi verdi.20 Ay taksit koşulunu ön süren FORD markasının kampanyası hala devam etmektedir. Ayrıca Fiesta modellerinde 18 bin TL’yi ise 18 ay taksile Focus, Kuga, S-max ve Galaxy gibi modelleri için ise 24 ay vadeyle tam 30 bin TL sıfır faizsiz kredi fırsatı çıkardı. Siz de eğer yeni bir araç satın almak istiyorsanız ya da aracınızı değiştirmek istiyorsanız FORD markasını düşünebilirsiniz.

Peugeot Faizli Araba Kampanyası

Peugeot markası da bazı modellerinde alıcıya sıfır faizli bir kredi seçeneği sunuyor. Peki, bu hangi modellerinde geçerli diye merak ediyorsanız işte onlardan bazıları:

2008, Yeni 301, 308, 5008 SUV gibi modellerinde alıcıya sıfır faiz koyarak onlara kolaylık sağlıyor.

Peugeot Partner: 840 TL taksitle 30 bin TL kredi veriyor.

Peugeot 208: Aylık 585 TL taksiyle 20 bin TL kredi veriyor.

Yeni Peugeot 301: Aylık 585 TL taksitle 20 bin TL veriyor.

Kia Faizli Araba Kampanyası

Kia firması da sıfır faiz veren araba markaları arasında yer alıyor. Kia’dan alacağınız tüm binek ve ticari araçlarda sıfır faizle kredi alabilirsiniz. Mesela ticari araçlarda K2500 aracını satın almak istiyorsanız size 15 bin TL kredi veriyorlar ve bunu 15 aya bölüyorlar.

Fiat Faizli Araba Kampanyası

Eğer sıfır faizle araba satın almayı düşünüyorsanız Fiat firmasını da tercih edebilirsiniz. Belli modelleri için sıfır faizle araba veren Fiat’ın modelleri ise şöyle:

Fiat 500: 15 ay taksitle 20 bin TL kredi veriyor.

Fiat 500L: 15 ay taksitle 20 bin TL kredi veriyor.

Egea Hatcbak: 48 at taksitle 45 bin TL kredi veriyor.

Fiat Linea: 15 ay taksitle 15 bin TL kredi veriyor.

Fiat 500X: 15 ay taksitle 40 bin TL kredi veriyor.

Bizi Takip Edin !

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir